Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
521 283 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Postanowienia fakultatywne20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie majątku i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Najwyższej Izby Kontroli

Zamawiający Najwyższa Izba Kontroli (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Ubezpieczenie majątku i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Najwyższej Izby Kontroli”, wybierając ofertę wykonawcy Agro Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Wartość umowy: 521 283 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Najwyższa Izba KontroliWarszawa, Mazowieckieopublikowano 5 sierpnia 2024
Wartość umowy
521 283 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 czerwca 2024

    Termin ofert: 5 lipca 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 sierpnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agro Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 521 282,76 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail