Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj przy realizacji inwestycji dotyczącej rewitalizacji Rynku ruskiego oraz adaptacji byłego budynku dworca PKS w Surażu, zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym załąc
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Budowa placu zabaw w Surażu zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym załącznik nr 6b do SWZ, na zasadach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5b do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres oferowanej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rewitalizacja obszarów miejskich oraz budowa infrastruktury sportowej w Surażu

Zamawiający Gmina Suraż (Suraż, Podlaskie) opublikował wynik postępowania „Rewitalizacja obszarów miejskich oraz budowa infrastruktury sportowej w Surażu”. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina SurażSuraż, Podlaskie (powiat Białostocki →)opublikowano 4 sierpnia 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 319 826 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Powód: Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Suraż

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659154

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

11 Listopada 16

1.5.2.)Miejscowość

Suraż

1.5.3.)Kod pocztowy

18-105

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umsuraz@zetobi.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.suraz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umsuraz.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rewitalizacja obszarów miejskich oraz budowa infrastruktury sportowej w Surażu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-944f9228-cb75-4a0b-a1ac-e288e693b313

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00443980

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00055095/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Rewitalizacja obszarów miejskich oraz budowa infrastruktury sportowej w Surażu.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00406891

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OG.271.10.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj przy realizacji inwestycji dotyczącej rewitalizacji Rynku ruskiego oraz adaptacji byłego budynku dworca PKS w Surażu, zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym załącznik nr 6a do SWZ, na zasadach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453100-8 - Roboty renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.5.)Wartość części

594725 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa placu zabaw w Surażu zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym załącznik nr 6b do SWZ, na zasadach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5b do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.5.)Wartość części

347034,96 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453100-8Roboty renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
319 826 zł
Próbka: 152 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 532 zł628 331 zł
Rozstęp międzykwartylowy
428 798 zł
Źródło próbki
CPV 45453· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
199 532 zł
Mediana
319 826 zł
Górny kwartyl
628 331 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Suraż prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suraż.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453100-8 (Roboty renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.