Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
30 kwietnia 2024
Okres realizacji
do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertwszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego20%Termin płatności faktury20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Usługi transportowe w zakresie dowozu dzieci do szkół podstawowych i przedszkola na terenie Gminy Lipka na lata szkolne od drugiego semestru 2023/2024 do końca roku szkolnego 2025/2026”

Zamawiający Gmina Lipka (Lipka, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „,,Usługi transportowe w zakresie dowozu dzieci do szkół podstawowych i przedszkola na…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handolowo-Usługowe ,,CARO'' Wiesława Stepaniuk. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina LipkaLipka, Wielkopolskieopublikowano 31 lipca 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handolowo-Usługowe ,,CARO'' Wiesława Stepaniuk (Smojany), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail