Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
303 690 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2024
Okres realizacji
do 30 września 2024
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 303 690 zł – 413 631 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych

Zamawiający Gmina Liniewo (Liniewo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych”, wybierając ofertę wykonawcy Publiczny Transport Zarobkowy Marek Chwarszczyński. Wartość umowy: 303 690 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina LiniewoLiniewo, Pomorskieopublikowano 31 lipca 2024
Wartość umowy
303 690 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Publiczny Transport Zarobkowy Marek Chwarszczyński (Lipusz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 303 689,62 zł (umowę zawarto 31 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 303 689,62 zł do 413 630,55 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail