Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: FM Integrated Solutions sp. z o.o., Impel Facility Services sp. z o.o., Impel FM Contractor sp. z o.o

Wartość umowy
967 203 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2024
Okres realizacji
od 30 września 2024 do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 686 840 zł – 1 065 672 złodrzucone: 2
Wybrano ofertę droższą o 41% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie10%Czas reakcji grupy interwencyjnej20%Doświadczenie w instytucji kultury10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa "Całodobowa ochrona osób i mienia świadczona na rzecz Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie"

Zamawiający Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa "Całodobowa ochrona osób i mienia świadczona na rzecz Międzynarodowego Centrum…”, wybierając ofertę wykonawcy Impel Security Solutions sp. z o.o. Wartość umowy: 967 203 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Międzynarodowe Centrum Kultury w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 26 lipca 2024
Wartość umowy
967 203 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 maja 2024

    Termin ofert: 10 czerwca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 lipca 2024

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Impel Security Solutions sp. z o.o. (Wrocław), wspólnie z: FM Integrated Solutions sp. z o.o., Impel Facility Services sp. z o.o., Impel FM Contractor sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 967 202,64 zł (umowę zawarto 8 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 686 840,16 zł do 1 065 672,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 30 września 2024 r. do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KULTURY W KRAKOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350015252

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek Główny 25

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-008

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.soczowka@mck.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mck.krakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mck-krakow.logintrade.net?

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa "Całodobowa ochrona osób i mienia świadczona na rzecz Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4f3e7ea8-180a-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00431750

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00103754/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Usługa ochrony osób i mienia na rzecz Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00334256

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/P/003/BA/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest całodobowa ochrona osób i mienia we wszystkich pomieszczeniach budynku stanowiącego siedzibę Międzynarodowego Centrum w Krakowie, 31-008 Kraków, Rynek Główny 25 w okresie od dnia 30 września 2024r. do dnia 30 września 2026r.

4.5.3.)Główny kod CPV

79700000-1 - Usługi detektywistyczne i ochroniarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

686840,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1065672,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

967202,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Impel Security Solutions sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: FM Integrated Solutions sp. z o.o., Impel Facility Services sp. z o.o., Impel FM Contractor sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010649527

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

967202,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-30 do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79700000-1Usługi detektywistyczne i ochroniar…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 967 203 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79700000-1 (Usługi detektywistyczne i ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Impel Security Solutions sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.