Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
611 625 zł
Umowa zawarta
27 czerwca 2024
Okres realizacji
160 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 611 625 zł – 783 498 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do Osiedla Nadleśnictwa w Piszu – etap II

Zamawiający Gmina Pisz (Pisz, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do Osiedla Nadleśnictwa w Piszu – etap II”, wybierając ofertę wykonawcy HUGO-BRUK Zbigniew Walas. Wartość umowy: 611 625 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina PiszPisz, Warmińsko-Mazurskie (powiat Piski →)opublikowano 26 lipca 2024
Wartość umowy
611 625 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HUGO-BRUK Zbigniew Walas (Świętajno).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 611 625,27 zł (umowę zawarto 27 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 611 625,27 zł do 783 497,70 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 160 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail