Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
442 074 zł
Umowa zawarta
24 lipca 2024
Okres realizacji
do 23 września 2024
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 442 074 zł – 585 752 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych

Zamawiający Gmina Fabianki (Fabianki, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Inżynieryjno Drogowa DROGTOM Sp. z o.o. Wartość umowy: 442 074 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina FabiankiFabianki, Kujawsko-Pomorskie (powiat Włocławski →)opublikowano 25 lipca 2024
Wartość umowy
442 074 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Inżynieryjno Drogowa DROGTOM Sp. z o.o. (Włocławek).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 442 073,72 zł (umowę zawarto 24 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 442 073,72 zł do 585 752,48 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 23 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail