Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
448 011 zł
Umowa zawarta
23 lipca 2024
Okres realizacji
49 dni
Oferty w postępowaniu
33 ofertceny: 448 011 zł – 559 914 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja polegająca na budowie boiska w miejscu demontowanego boiska asfaltowego przy Szkole Podstawowej zlokalizowanego na działce nr 307 w Buchcicach”

Zamawiający Gmina Tuchów (Tuchów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja polegająca na budowie boiska w miejscu demontowanego boiska asfaltowego przy…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Usługowo Handlowa Jan Marek Stanuch. Wartość umowy: 448 011 zł. Złożono 33 oferty.

Zamawiający: Gmina TuchówTuchów, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 23 lipca 2024
Wartość umowy
448 011 zł
Liczba ofert
33 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Usługowo Handlowa Jan Marek Stanuch (Ciężkowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 448 010,65 zł (umowę zawarto 23 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 33 ofert; ceny wahały się od 448 010,65 zł do 559 913,97 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 49 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA TUCHÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851661168

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Tuchów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-170

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

146525474

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@tuchow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tuchow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/tuchow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja polegająca na budowie boiska w miejscu demontowanego boiska asfaltowego przy Szkole Podstawowej zlokalizowanego na działce nr 307 w Buchcicach”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d9e3281-2ee8-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00424892

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00047819/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.18 „Modernizacja polegająca na budowie boiska w miejscu demontowanego boiska asfaltowego przy Szkole Podstawowej zlokalizowanego na działce nr 307 w Buchcicach”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00378246

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-271-11/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dotyczące zadania pn. „Modernizacja polegająca na budowie boiska w miejscu demontowanego boiska asfaltowego przy Szkole Podstawowej zlokalizowanego na działce nr 307
w Buchcicach”.
1.2. Zamówienie realizowane jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego – Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa MIRS.
1.3. Zakres inwestycji obejmuje w szczególności modernizację polegającą na budowie boiska w miejscu demontowanego boiska asfaltowego w miejscowości Buchcice, Gmina Tuchów na działce nr 307 na nawierzchnię bezpieczną, nieurazową.
1.4. Ponieważ istniejąca nawierzchnia asfaltowa jest nawierzchnią urazową należy poddać ją remontowi kapitalnemu – przebudowie, tzn. dostosować istniejące boisko o nawierzchni asfaltowej do wymogów jakie powinny spełniać nawierzchnie bezpieczne, nieurazowe, przyjazne dla osób na nich ćwiczących.
1.5. W ramach dostosowania istniejącej, urazowej nawierzchni asfaltowej należy wykonać następujący zakres robót budowlanych poprzez:
1.5.1. demontaż istniejącego wyposażenia elementów boiska nieposiadających stosownych atestów i certyfikatów,
1.5.2. demontaż istniejącej nawierzchni asfaltowej,
1.5.3. demontaż istniejącej sieci drenażowej usytuowanej pod powierzchnią asfaltową istniejącego boiska,
1.5.4. uzupełnienie podbudowy boiska z kruszywa łamanego o uziarnieniu 0 - 31,5 mm,
1.5.5. wykonanie nowej podbudowy pod poszerzenie boiska z kruszywa łamanego o uziarnieniu 4 – 63 mm,
1.5.6. wyrównanie i zagęszczenie podbudowy pod nową nawierzchnię boiska z kruszywa naturalnego,
1.5.7. wykonanie odwodnienia liniowego boiska z korytek ciekowych głębokich z rusztem od strony północno - wschodniej,
1.5.8. wykonanie odwodnienia liniowego boiska z korytek ciekowych płytki z rusztem od strony budynku szkoły,
1.5.9. wykonanie nowego drenażu boiska w miejscu istniejącego z rur drenarskich PVC Dn 80 i 160 mm,
1.5.10. montaż nawierzchni syntetycznej dwukolorowej, poliuretanowo - gumowej o łącznej grubości warstwy 13 mm przepuszczalnej dla wody o zwartej strukturze (nawierzchnia dwuwarstwowa - mata SBR gr 11 mm + 2 mm natrysk EPDM (jest on na górze i stanowi warstwę użytkową), podbudowa z mieszaniny kruszywa kwarcowego i granulatu gumowego połączonego lepiszczem poliuretanowym.
1.10. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

43124100-9 - Drenaże

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

33

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

3

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

3

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

448010,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

559913,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

559913,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowo Handlowa Jan Marek Stanuch

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8730223840

7.3.3)Ulica

ul. Rynek 16

7.3.4)Miejscowość

Ciężkowice

7.3.5)Kod pocztowy

33-160

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

448010,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

49 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tuchów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tuchów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 448 011 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45236119-7 (Naprawa boisk sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Usługowo Handlowa Jan Marek Stanuch (Ciężkowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 33 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.