Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZP/8/2024 Sukcesywne dostawy części eksploatacyjnych do pojazdów

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. z o.o. (Łódź, Łódzkie) opublikował wynik postępowania „ZP/8/2024 Sukcesywne dostawy części eksploatacyjnych do pojazdów”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 738 525 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. z o.o.

1.3.)Oddział zamawiającego

MPO-Łódź Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470797081

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tokarzewskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

91-842

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mpolodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mpolodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/mpolodz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZP/8/2024 Sukcesywne dostawy części eksploatacyjnych do pojazdów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6bb23884-fc96-11ee-b81b-aebd110f5279

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00417183

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00290023

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/8/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Części eksploatacyjnych do pojazdów marki VOLVO

4.5.3.)Główny kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne

34322500-5 - Klocki hamulcowe

42913000-9 - Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza

4.5.5.)Wartość części

47975,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Części eksploatacyjnych do pojazdów marki MAN.

4.5.3.)Główny kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne

34322500-5 - Klocki hamulcowe

4.5.5.)Wartość części

131258,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Części eksploatacyjnych do pojazdów marki RENAULT

4.5.3.)Główny kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne

34322500-5 - Klocki hamulcowe

42913000-9 - Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza

4.5.5.)Wartość części

277109,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Części eksploatacyjnych do pojazdów marki MERCEDES

4.5.3.)Główny kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne

34322500-5 - Klocki hamulcowe

42913000-9 - Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza

4.5.5.)Wartość części

397924,57 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Części eksploatacyjnych do pojazdów marki DAF

4.5.3.)Główny kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne

34322500-5 - Klocki hamulcowe

42913000-9 - Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza

4.5.5.)Wartość części

160353,51 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Części eksploatacyjnych do pojazdów dostawczych oraz osobowych

4.5.3.)Główny kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne

34322500-5 - Klocki hamulcowe

42913000-9 - Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza

4.5.5.)Wartość części

51303,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Uniwersalne części eksploatacyjne do pojazdów

4.5.3.)Główny kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne

34322500-5 - Klocki hamulcowe

42913000-9 - Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza

4.5.5.)Wartość części

22414,13 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 3

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ) w części nr 3 (RENAULT PREMIUM 24 CPD) w poz. 26. wskazał, iż wymaga OBEJMA STABILIZATORA / PRZÓD. W postępowaniu w zakresie części nr 3 wpłynęły 2 oferty. Firma TRANS-MAK MACIEJ KRET w ww. pozycji zaoferowała część FEBI o nr FE27452 – Gumowa tuleja/obejma drążka stabilizatora przód, natomiast INTER CARS S.A zaoferował OE RVI o nr 5010557714 – Metalowy uchwyt drążka stabilizatora przód. Skutkiem tego, iż zamawiający opisał przedmiot zamówienia we wskazanej pozycji asortymentowej w sposób niejednoznaczny i nieprecyzyjny oraz z pomocą niedostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń, każdy Wykonawca w niniejszej pozycji zaoferował inną część. Oznacza to, że złożone oferty są nieporównywalne, a postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34300000-0Części i akcesoria do pojazdów i si…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
738 525 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 928 zł1 533 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 333 072 zł
Źródło próbki
CPV 34300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 928 zł
Mediana
738 525 zł
Górny kwartyl
1 533 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34300000-0 (Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.