Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 112 164 zł
Umowa zawarta
27 czerwca 2024
Okres realizacji
od 2 września 2024 do 31 sierpnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 112 164 zł – 1 421 192 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Wysokość kary umownej, o której mowa w par. 8 ust. 1 pkt 2 wzoru umowy tj. za zwłokę w wyd20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi przygotowania, dostarczania i wydawania posiłków

Zamawiający Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie (Mierzyn, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi przygotowania, dostarczania i wydawania posiłków”, wybierając ofertę wykonawcy Corner-House Aleksandra Moskalewicz. Wartość umowy: 1 112 164 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
1 112 164 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Corner-House Aleksandra Moskalewicz (Szczecin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 112 164,40 zł (umowę zawarto 27 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 112 164,40 zł do 1 421 192,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 września 2024 r. do 31 sierpnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail