Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
395 415 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOWÓZ DZIECI I UCZNIÓW DO JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH WRAZ Z OPIEKĄ NA TERENIE GMINY MIĘDZYCHÓD

Zamawiający Centrum Obsługi Oświaty w Międzychodzie (Międzychód, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „DOWÓZ DZIECI I UCZNIÓW DO JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH WRAZ Z OPIEKĄ NA TERENIE GMINY MIĘDZYCHÓD”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o. o. Wartość umowy: 395 415 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
395 415 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o. o. (Gorzów Wlkp).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 395 415,24 zł (umowę zawarto 17 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail