Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
168 676 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2024
Okres realizacji
do 26 sierpnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 168 676 zł – 210 023 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja powierzchni placu zabaw przy SP Gościcino

Zamawiający SZKOŁA PODASTWOWA im.mjr H.SUCHARSKIEGO W GOŚCICINIE (Gościcino, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja powierzchni placu zabaw przy SP Gościcino”, wybierając ofertę wykonawcy Dariusz Ślęzak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MAGNUS". Wartość umowy: 168 676 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
168 676 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dariusz Ślęzak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MAGNUS" (Ruda Strawczyńska), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 168 676,33 zł (umowę zawarto 15 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 168 676,33 zł do 210 022,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 sierpnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODASTWOWA im.mjr H.SUCHARSKIEGO W GOŚCICINIE

1.3.)Oddział zamawiającego

SZKOŁA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190403383

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wejherowska 22

1.5.2.)Miejscowość

Gościcino

1.5.3.)Kod pocztowy

84-241

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sspgoscicino.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

spgoscicino.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19124a24-1903-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja powierzchni placu zabaw przy SP Gościcino

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-19124a24-1903-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00413885

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00002569/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Modernizacja powierzchni placu zabaw przy SP Gościcino

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00368282

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/ZP/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z modernizacją powierzchni placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Gościcinie.
2. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części:
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach:
1) Wzór Umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ
2) Dokumentacja Projektowa stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

168676,33 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

210022,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

168676,33 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dariusz Ślęzak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MAGNUS"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591443721

7.3.4)Miejscowość

Ruda Strawczyńska

7.3.5)Kod pocztowy

26-067

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

168676,33 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-08-26

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzch…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
365 854 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
227 494 zł1 286 578 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 059 084 zł
Źródło próbki
CPV 45233200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
227 494 zł
Mediana
365 854 zł
Górny kwartyl
1 286 578 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

SZKOŁA PODASTWOWA im.mjr H.SUCHARSKIEGO W GOŚCICINIE prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gościcino.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 168 676 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233200-1 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dariusz Ślęzak Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MAGNUS" (Ruda Strawczyńska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.