Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 332 058 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2028
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 332 058 zł – 1 364 372 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wypłaty poszczególnych transz kredytu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zaciągnięcie długoterminowego kredytu bankowego na kwotę: 7 000 000,00 zł

Zamawiający Gmina Łęczyce (Łęczyce, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zaciągnięcie długoterminowego kredytu bankowego na kwotę: 7 000 000,00 zł”, wybierając ofertę wykonawcy BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO. Wartość umowy: 1 332 058 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁęczyceŁęczyce, Pomorskie (powiat Wejherowski →)opublikowano 10 lipca 2024
Wartość umowy
1 332 058 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 czerwca 2024

    Termin ofert: 21 czerwca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 lipca 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO (Gdańsk), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 332 058,19 zł (umowę zawarto 8 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 332 058,19 zł do 1 364 372,35 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail