Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
91 328 zł
Umowa zawarta
24 czerwca 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Czas reakcji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Obsługa, konserwacja urządzeń grzewczych

Zamawiający 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku (Łask, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Obsługa, konserwacja urządzeń grzewczych”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Hydraulicznych Wod-Gaz. Wartość umowy: 91 328 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
91 328 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Hydraulicznych Wod-Gaz (Radom), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 91 327,50 zł (umowę zawarto 24 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail