Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 10 lipca 2024 r. do godziny 10:00. Do upływu wyznaczonego terminu nie została złożona żadna oferta

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Sosnówka – II etap - przebudowa urządzeń i obiektów oczyszczalni ścieków miejscowości Sosnówka

Zamawiający Gmina Sosnówka (Sosnówka, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Sosnówka – II etap -…”.

Zamawiający: Gmina SosnówkaSosnówka, Lubelskieopublikowano 10 lipca 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 10 lipca 2024 r. do godziny 10:00. Do upływu wyznaczonego terminu nie została złożona żadna oferta. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sosnówka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237718

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sosnówka 55

1.5.2.)Miejscowość

Sosnówka

1.5.3.)Kod pocztowy

21-518

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

(83) 379 30 27

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sosnowka.przetargi@go2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sosnowka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9feda46c-32dc-11ef-acf6-4e696a6d8c25

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej
na terenie gminy Sosnówka – II etap - przebudowa urządzeń i obiektów oczyszczalni ścieków miejscowości Sosnówka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9feda46c-32dc-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00405223

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00066933/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Sosnówka - II etap

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Inwestycja jest objęta dofinansowaniem dla operacji typu „Gospodarka wodno – ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego PROW na lata 2014-2020.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00381817

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.271.3.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

3882456,07 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

292300,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Sosnówka – II etap –przebudowa urządzeń i obiektów oczyszczalni ścieków miejscowości Sosnówka”. Zadanie realizowane jest w systemie zaprojektuj i wybuduj.
2. Inwestycja jest objęta dofinansowaniem dla operacji typu „Gospodarka wodno – ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego PROW na lata 2014-2020.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie na rzecz Zamawiającego, zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym robót budowlanych polegających na zaprojektowaniu i wykonaniu przebudowy urządzeń oczyszczalni ścieków.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie niezbędnych inwentaryzacji, wizji lokalnych,
2) wykonanie kompletnego projektu budowlanego,
3) uzyskanie wszelkich opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów wymaganych przepisami szczególnymi,
4) wykonanie ww. robót zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową,
5) udzielenie gwarancji jakości i rękojmi za wady,
dla zadania przebudowa urządzeń i obiektów oczyszczalni ścieków miejscowości Sosnówka.
5. Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z programem funkcjonalno - użytkowym stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ i projektu umowy stanowiącego załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 10 lipca 2024 r. do godziny 10:00. Do upływu wyznaczonego terminu nie została złożona żadna oferta.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sosnówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sosnówka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45252100-9 (Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.