Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
48 000 zł
Umowa zawarta
4 lipca 2024
Okres realizacji
od 1 sierpnia 2024 do 23 lipca 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 38 998 zł – 52 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 23% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady na przedmiot zamówienia20%Wysokość kary umownej za każdy rozpoczęty dzień zwłoki w wykonaniu przedmiotu umowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont sanitariatów i natrysków w Miejskim Przedszkolu Nr 64 im. Janusza Korczaka w Katowicach

Zamawiający Miejskie Przedszkole nr 64 (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont sanitariatów i natrysków w Miejskim Przedszkolu Nr 64 im. Janusza Korczaka w…”, wybierając ofertę wykonawcy Z.S.R.B. Sp. z o.o. Wartość umowy: 48 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miejskie Przedszkole nr 64Katowice, Śląskieopublikowano 5 lipca 2024
Wartość umowy
48 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Z.S.R.B. Sp. z o.o. (Katowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 47 999,50 zł (umowę zawarto 4 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 38 997,53 zł do 52 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 sierpnia 2024 r. do 23 lipca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedszkole nr 64

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 270554597

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac pod Lipami 2

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-476

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.7.)Numer telefonu

32 256 70 71

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mp64@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

mp64.katowice.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont sanitariatów i natrysków
w Miejskim Przedszkolu Nr 64 im. Janusza Korczaka w Katowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75f73be6-1803-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00399157

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00333850

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/316/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.3.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące swym zakresem remont sanitariatów i natrysków na I piętrze budynku, w szczególności

 demontaż kabin WC,  demontaż starego białego montażu,  rozebranie posadzki z płytek na zaprawie cementowej,  rozebranie wykładziny ściennej z płytek,  demontaż starej i montaż nowej instalacja wodno-kanalizacyjnej,  wykonanie warstwy wyrównawcze pod posadzki z zaprawy cementowej,  wykonanie okładziny posadzek płytkami gres,  wykonanie gładzi gipsowych dwuwarstwowych na ścianach i suficie,  licowanie ścian płytkami,  biały montaż,  montaż ścianek systemowych HPL,  malowanie ścian i sufitu,  zaślepienie otworu drzwiowego płytami GK,  malowanie drzwi zewnętrznych sanitariatu,  utylizacja gruzu. Wykonawca wykona wszelkie roboty budowlane, dostawy i inne czynności zgodnie z celem Inwestycji, opisem przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ, a także ze dokumentacją postępowania i innymi decyzjami w zakresie niezbędnym do pełnej realizacji i odbioru Inwestycji – wymienione przez Zamawiającego dokumenty zawarte są w załączniku Nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45410000-4 - Tynkowanie

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

3

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38997,53 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47999,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Z.S.R.B. Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6342933790

7.3.3)Ulica

Mickiewicza 29

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

43-085

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47999,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-08-01 do 2024-07-23

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Przedszkole nr 64 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 48 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Z.S.R.B. Sp. z o.o. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.