Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
120 816 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    71 439 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    40 392 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8986 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa produktów medycznych dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim (Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa produktów medycznych dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 120 816 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
120 816 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Centrum Zaopatrzenia Medycznego „Cezal” S.A.-Wrocław (część 1); AKME Pałejko sp.j. (część 2); BERYL MED POLAND Sp. z o. o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 120 816,36 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim

1.3.)Oddział zamawiającego

SPZOZ w Grodzisku Wlkp.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000317760

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mossego 17

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Wielkopolski

1.5.3.)Kod pocztowy

62-065

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.linkiewicz-mendel@spzoz-grodzisk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://spzoz-grodzisk.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz-grodzisk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa produktów medycznych
dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d65d3ac9-2830-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00396207

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00075996/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 sukcesywna dostawa produktów medycznych dla SPZOZ w Grodzisku WIelkopolskim

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ.DLA.2300.05.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

179355,60 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi 24-miesięczna sukcesywna dostawa produktów medycznych dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim. Szczegółowy opis oraz wymagane parametry graniczne, zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i Istotnych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot Zamówienia został podzielony na 4 niezależnych zadań/części/pakietów:
PAKIET NR 1 – PRODUKTY MEDYCZNE 1
PAKIET NR 2 – PRODUKTY MEDYCZNE 2
PAKIET NR 3 - PRODUKTY MEDYCZNE 3
PAKIET NR 4 - PRODUKTY MEDYCZNE 4

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

71442,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi 24-miesięczna sukcesywna dostawa produktów medycznych dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim. Szczegółowy opis oraz wymagane parametry graniczne, zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i Istotnych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot Zamówienia został podzielony na 4 niezależnych zadań/części/pakietów:
PAKIET NR 1 – PRODUKTY MEDYCZNE 1
PAKIET NR 2 – PRODUKTY MEDYCZNE 2
PAKIET NR 3 - PRODUKTY MEDYCZNE 3
PAKIET NR 4 - PRODUKTY MEDYCZNE 4

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

40392,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi 24-miesięczna sukcesywna dostawa produktów medycznych dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim. Szczegółowy opis oraz wymagane parametry graniczne, zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i Istotnych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot Zamówienia został podzielony na 4 niezależnych zadań/części/pakietów:
PAKIET NR 1 – PRODUKTY MEDYCZNE 1
PAKIET NR 2 – PRODUKTY MEDYCZNE 2
PAKIET NR 3 - PRODUKTY MEDYCZNE 3
PAKIET NR 4 - PRODUKTY MEDYCZNE 4

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

8985,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi 24-miesięczna sukcesywna dostawa produktów medycznych dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim. Szczegółowy opis oraz wymagane parametry graniczne, zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i Istotnych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot Zamówienia został podzielony na 4 niezależnych zadań/części/pakietów:
PAKIET NR 1 – PRODUKTY MEDYCZNE 1
PAKIET NR 2 – PRODUKTY MEDYCZNE 2
PAKIET NR 3 - PRODUKTY MEDYCZNE 3
PAKIET NR 4 - PRODUKTY MEDYCZNE 4

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

58536,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

71438,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

71438,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

71438,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Zaopatrzenia Medycznego „Cezal” S.A.-Wrocław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

899-010-72-08

7.3.3)Ulica

Widna 4

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-543

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71438,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40392 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40392 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40392 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AKME Pałejko sp.j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

521-040-79-86

7.3.3)Ulica

ul. Poloneza 89B

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-826

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40392 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8985,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8985,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8985,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BERYL MED POLAND Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321786998

7.3.3)Ulica

ul. RTM. Witolda Pileckiego 59, lok. 151

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-781

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8985,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), unieważniono postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „,,Sukcesywna dostawa produktów medycznych dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim” nr sprawy SPZOZ.DLA.2300.05.2024 w zakresie PAKIETU NR 4 – PRODUKTY MEDYCZNE 4.
W przedmiotowym postępowaniu obejmującym 4 zadania na PAKIET NR 4 – PRODUKTY MEDYCZNE 4 nie wpłynęła żadna oferta

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
732 673 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
272 419 zł1 910 921 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 638 502 zł
Źródło próbki
CPV 33190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
272 419 zł
Mediana
732 673 zł
Górny kwartyl
1 910 921 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Wielkopolski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 120 816 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33190000-8 (Różne urządzenia i produkty medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Zaopatrzenia Medycznego „Cezal” S.A.-Wrocław (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.