Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 473 952 zł
Umowa zawarta
1 lipca 2024
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zagospodarowanie terenów sportowo-rekreacyjnych w miejscowościach na terenie gminy Warnice.”

Zamawiający Gmina Warnice (Warnice, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie terenów sportowo-rekreacyjnych w miejscowościach na terenie gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy P.B. ISOBAU-POLSKA Jarosław Stacherzak. Wartość umowy: 1 473 952 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WarniceWarnice, Zachodniopomorskieopublikowano 2 lipca 2024
Wartość umowy
1 473 952 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.B. ISOBAU-POLSKA Jarosław Stacherzak (Szczecin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 473 951,63 zł (umowę zawarto 1 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Warnice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811685705

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warnice 66

1.5.2.)Miejscowość

Warnice

1.5.3.)Kod pocztowy

74-201

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

91 561 28 90

1.5.8.)Numer faksu

91 561 28 90

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@warnice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.warnice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-313a91f3-1d91-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zagospodarowanie terenów sportowo-rekreacyjnych w miejscowościach na terenie gminy Warnice.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-313a91f3-1d91-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00391104

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00069391/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Zagospodarowanie terenów sportowo -rekreacyjnych w miejscowościach na terenie gminy Warnice.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00344175

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IB.271.26.2024.ES

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1001220,20 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych

„Zagospodarowanie terenów sportowo-rekreacyjnych w miejscowościach na terenie gminy Warnice.”. 2. Inwestycja zlokalizowana jest na dz. nr ewid. 3/4 obręb Cieszysław, 100 obręb Wójcin i 35/2 obręb Barnim, gm. Warnice. 3. Zakres prac – zagospodarowanie terenów sportowo-rekreacyjnych w miejscowościach na terenie gminy Warnice obejmuje: 1) Obsługę geodezyjną, 2) Wykonanie robót budowlanych i montażowych w zakresie: a) przebudowy terenu sportowo rekreacyjnego w m. Cieszysław dz. 3/4 – zgodnie z załączoną dokumentacją projektową. W skład doposażenia działki wchodzi:  Zjazd linowy  Karuzela tarczowa  2x Huśtawka wahadłowa podwójna  2x Trampolina w gruncie  Huśtawka ważka podwójna  Huśtawka bocianie gniazdo  Bujak na sprężynie  Piaskownica  Piramida linowa  Zestaw zabawowy  Zestaw street workout  Tablica z regulaminem placu zabaw  Ogrodzenie z wbudowanymi furtkami  Boisko wielofunkcyje z piłkochwytami  Domek zabawowy  Elementy skatepark: 2x Bank, 1xBump  Altana  Palenisko  3x Lampa solarna  18 ławek  11 koszów na odpady. Szczegółowy opis techniczny w/w urządzeń znajduje się w załączonej dokumentacji projektowej. b) przebudowy terenu sportowo rekreacyjnego w m. Wójcin dz. 100 – zgodnie z załączoną dokumentacją projektową. W skład doposażenia działki wchodzi:  Altana  2x stół z ławkami  3 ławki  2 kosze na odpady  Palenisko  Elementy skatepark: 2x Box, 1xBump. Szczegółowy opis techniczny w/w urządzeń znajduje się w załączonej dokumentacji projektowej. c) przebudowy terenu sportowo rekreacyjnego w m. Barnim dz. 35/2 – w zakresie budowy:  BOISKA DO GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ – Strefa '2" Boisko piłkarskie poz. 12-17 w załączonym przedmiarze,  SKATEPARKU – Strefa „3” Skatepark poz. 18-30 w załączonym przedmiarze. Rozbudowa pozostałej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej opisanej w załączonej dokumentacji projektowej nie jest objęta przedmiotem zamówienia i została już wykonana przez Zamawiającego. 3) Dostarczenie kompletu sprzętu, oznakowań, instrukcji, środków ochrony indywidualnej i zbiorowej z zakresu bhp i ochrony przeciwpożarowej, wymaganych przepisami szczegółowymi dla zakresu prowadzonych robót budowlanych, 4) Opłaty za nadzory obce, badania itp. jeżeli są wymagane przepisami prawa, 5) Inwentaryzację i dokumentacje powykonawczą w tym geodezyjną. 6) Przeprowadzenie wymaganych prób i badań oraz dokumentów związanych z oddaniem infrastruktury wybudowanej do użytkowania. 4. Prace budowlane należy wykonać w wyżej wymienionym zakresie zgodnie z: dokumentacja projektową stanowiącą załącznik do SWZ, przedmiarem robót stanowiącym załącznik do SWZ, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiącą załącznik do SWZ oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik do SWZ. robót nie są podstawą sporządzenia oferty przez Wykonawcę wyceny, a mają jedynie charakter pomocniczy, informacyjny. 5. Wykonawca nie będzie mógł żądać dodatkowej zapłaty, jeżeli na etapie realizacji okaże się, iż przedmiar nie zawierał wszystkich elementów opisanych w SWZ, dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót. Przed sporządzeniem oferty należy zweryfikować podane przedmiary i zakres prac do wykonania.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1473951,63 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1473951,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1473951,63 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.B. ISOBAU-POLSKA Jarosław Stacherzak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

812541291

7.3.3)Ulica

Polskich Marynarzy

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-050

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1473951,63 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
343 000 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 582 zł1 346 524 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 113 942 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 582 zł
Mediana
343 000 zł
Górny kwartyl
1 346 524 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Warnice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warnice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 473 952 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.B. ISOBAU-POLSKA Jarosław Stacherzak (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.