Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
976 620 zł
Umowa zawarta
24 czerwca 2024
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 976 620 zł – 1 296 086 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w mieście Łaskarzew

Zamawiający Gmina Miasto Łaskarzew (Łaskarzew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w mieście Łaskarzew”, wybierając ofertę wykonawcy BKW Bogdan Tarnowski. Wartość umowy: 976 620 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto ŁaskarzewŁaskarzew, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 24 czerwca 2024
Wartość umowy
976 620 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2024

    Termin ofert: 17 kwietnia 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 czerwca 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BKW Bogdan Tarnowski (Niemce), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 976 620,00 zł (umowę zawarto 24 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 976 620,00 zł do 1 296 086,49 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 11 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Łaskarzew

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582180

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek Duży im. J. Piłsudskiego 32

1.5.2.)Miejscowość

Łaskarzew

1.5.3.)Kod pocztowy

08-450

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

256845250

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@miastolaskarzew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.miastolaskarzew.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miastolaskarzew.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w mieście Łaskarzew

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-98a77d18-f0ee-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00380496

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00237910/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Modernizacja infrastruktury wodociągowo – kanalizacyjnej w Mieście Łaskarzew

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00268022

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.4.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1053000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania pod nazwą:
„Modernizacja infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w mieście Łaskarzew”.
Zakres inwestycji obejmuje budowę sieci wodociągowej w ulicach Przychód, Grzybowej, Cichej i Kilińskiego w Łaskarzewie, budowę i przebudowę 4 pompowni ścieków zlokalizowanych w ulicach:
• ul. Cmentarnej (nr ew. dz. 454),
• ul. Nadrzecznej (nr. ew. dz. 1409),
• ul. Gen. Andersa (nr ew. dz. 4125/12),
• ul. Zagrodowej (nr ew. dz. 904) – targowisko
oraz zakup urządzeń niezbędnych do eksploatacji infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w postaci:
• Hydranty przeciwpożarowe nadziemne o śr. 80 - 20 szt.;
• Hydranty podziemne – 2 szt.;
• Zdrój uliczny – 3 szt.;
• Wodomierze - 600 szt.
na którą Gmina Miasto Łaskarzew otrzymała dofinansowanie zadania z Rządowego Funduszu Polski Ład w ramach programu: Program Inwestycji Strategicznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45252124-3 - Przepompowywanie

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

44482200-4 - Hydranty gaśnicze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

976620,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1296086,49 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

976620,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BKW Bogdan Tarnowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7131025501

7.3.3)Ulica

Nasutów 206C

7.3.4)Miejscowość

Niemce

7.3.5)Kod pocztowy

21-025

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

976620,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zadanie dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład w ramach programu: Program Inwestycji Strategicznych.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Łaskarzew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łaskarzew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 976 620 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BKW Bogdan Tarnowski (Niemce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.