Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 261 581 zł
Umowa zawarta
6 czerwca 2024
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 1 261 581 zł – 1 262 956 złodrzucone: 7
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Gać

Zamawiający Gmina Gać (Gać, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Gać”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane ROL-BUD Tomasz Nicpoń. Wartość umowy: 1 261 581 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina GaćGać, Podkarpackieopublikowano 21 czerwca 2024
Wartość umowy
1 261 581 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane ROL-BUD Tomasz Nicpoń (Łańcut), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 261 580,93 zł (umowę zawarto 6 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 1 261 580,93 zł do 1 262 956,35 zł. Odrzucono 7 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GAĆ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900648

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

275

1.5.2.)Miejscowość

Gać

1.5.3.)Kod pocztowy

37-207

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

(16) 641-14-29

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug_gac@onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gac.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gac

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Gać

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2d2608f2-dd55-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00377981

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00049725/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Gać

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00238073

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGO.271.6.2024.JS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1046778,21 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w rozumieniu przepisów ustawy Pzp. Zamówienie obejmuje wszystkie roboty umożliwiające i mające na celu realizację zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Gać”. Drogi zlokalizowane są w miejscowości Gać w granicach administracyjnych gminy Gać, na obszarze powiatu przeworskiego i stanową dojazd do zabudowy mieszkaniowej, zagrodowej oraz do pól. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia wszystkich koniecznych prac, które doprowadzą do osiągnięcia rezultatu opisanego w Załączniku nr 11 do SWZ.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1. Przebudowa drogi nr ewid. 1956 w miejscowości Gać, gmina Gać w km 0+000 – 0+180
Przewiduje się do wykonania między innymi:
a. podbudowa: roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych; profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw dolna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstwa górna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw dolna z tłucznia,
b. nawierzchnia asfaltowa: nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych żwirowo-piaskowych; warstwa asfaltowa wiążąca; nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych żwirowo-piaskowych; warstwa asfaltowa ścieralna; nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowo-żwirowych; warstwa asfaltowa ścieralna,
c. roboty wykończeniowe: podbudowy z kruszyw; pospółka; warstwa górna (podsypanie poboczy).
2. Przebudowa drogi nr ewid. 1819 w miejscowości Gać, gmina Gać w km 0+000 – 0+285
Przewiduje się do wykonania między innymi:
a. podbudowa: roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych; profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw dolna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstwa górna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw dolna z tłucznia,
b. nawierzchnia asfaltowa: nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych żwirowo-piaskowych; warstwa asfaltowa wiążąca; nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych żwirowo-piaskowych; warstwa asfaltowa ścieralna; nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowo-żwirowych; warstwa asfaltowa ścieralna,
c. roboty wykończeniowe: podbudowy z kruszyw; pospółka; warstwa górna (podsypanie poboczy).
3. Przebudowa drogi nr ewid. 1460 w miejscowości Gać, gmina Gać w km 0+000 – 0+220
Przewiduje się do wykonania między innymi:
a. podbudowa: roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych; profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw dolna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstwa górna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw dolna z tłucznia,
b. nawierzchnia asfaltowa: nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych żwirowo-piaskowych; warstwa asfaltowa wiążąca; nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych żwirowo-piaskowych; warstwa asfaltowa ścieralna; nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowo-żwirowych; warstwa asfaltowa ścieralna,
c. roboty wykończeniowe: podbudowy z kruszyw; pospółka; warstwa górna (podsypanie poboczy); ścieki z elementów betonowych na podsypce cementowo-piaskowej, montaż ciągu odwodnienie liniowego z rusztem stalowym ocynkowanym z włączeniem do istniejącego rowu.
4. Przebudowa drogi nr ewid. 2197 w miejscowości Gać, gmina Gać w km 0+000 – 0+283
Przewiduje się do wykonania między innymi:
a. podbudowa: roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych; profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw dolna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstwa górna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw dolna z tłucznia,
b. nawierzchnia asfaltowa: nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych żwirowo-piaskowych; warstwa asfaltowa wiążąca; nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych żwirowo-piaskowych; warstwa asfaltowa ścieralna; nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowo-żwirowych; warstwa asfaltowa ścieralna,
c. roboty wykończeniowe: podbudowy z kruszyw; pospółka; warstwa górna (podsypanie poboczy); przepusty rurowe pod zjazdami.
5. Przebudowa drogi nr 110553R w miejscowości Gać, gmina Gać w km 3+061 – 4+051
Przewiduje się do wykonania między innymi:
a. podbudowa: roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych; podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem; podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem; profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw dolna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw górna z tłucznia; nawierzchnie z tłucznia kamiennego; warstw dolna z tłucznia,
b. nawierzchnia asfaltowa: nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych żwirowo-piaskowych; warstwa asfaltowa wiążąca; nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych żwirowo-piaskowych; warstwa asfaltowa ścieralna; nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowo-żwirowych; warstwa asfaltowa ścieralna,
c. roboty wykończeniowe: podbudowy z kruszyw; pospółka; warstwa górna (podsypanie poboczy); oczyszczanie rowu z namułu, bez naruszania skarp.
Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia tj. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w przedmiarach robót stanowiących załącznik do SWZ.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również wykonanie robót towarzyszących i tymczasowych. Wykonawca zobowiązany jest do kompletowania w trakcie realizacji robót wszelkiej dokumentacji zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2023 r. poz. 682 z późn. zm.).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

7

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1261580,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1262956,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1261580,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane ROL-BUD Tomasz Nicpoń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 180754009 NIP: 815-167-30-20

7.3.3)Ulica

Wysoka 10

7.3.4)Miejscowość

Łańcut

7.3.5)Kod pocztowy

37-100

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1261580,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wskazany okres realizacji zamówienia - 150 dni - określa się od dnia zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gać prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gać.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 261 581 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane ROL-BUD Tomasz Nicpoń (Łańcut). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.