Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
383 170 zł
Umowa zawarta
19 czerwca 2024
Okres realizacji
od 1 lipca 2024 do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie kompleksowych usług pralniczych pościeli i bielizny szpitalnej oraz innego asortymentu dla potrzeb SPZZOZ w Przysusze

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej (Przysucha, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie kompleksowych usług pralniczych pościeli i bielizny szpitalnej oraz innego…”, wybierając ofertę wykonawcy Tom-Marg ZPCH Sp. z o.o. Wartość umowy: 383 170 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
383 170 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Tom-Marg ZPCH Sp. z o.o. (Kraków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 383 169,60 zł (umowę zawarto 19 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2024 r. do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail