Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Mełgiew

Zamawiający Gmina Mełgiew (Mełgiew, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Mełgiew”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MełgiewMełgiew, Lubelskie (powiat Świdnicki →)opublikowano 19 czerwca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 855 460 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MEŁGIEW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019589

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Partyzancka 2

1.4.2.)Miejscowość

Mełgiew

1.4.3.)Kod pocztowy

21-007

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

(81) 460 57 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@melgiew.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://melgiew.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-458c577e-c254-11ed-8261-62cbbe4d0ca4

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00374534

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-06-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00135765

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Mełgiew

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Mełgiew”.
2. Przedmiotem inwestycji jest budowa energooszczędnego (LED) oświetlania drogowego na łącznej długości ok. 17 km. Oświetlenie drogowe będzie realizowane w ciągu dróg powiatowych i gminnych. Oprawy oświetleniowe zostaną zamontowane na istniejących słupach energetycznych (oświetlenie podwieszone), a także zostaną wybudowane nowe słupy oświetleniowy wraz z linią kablową (oświetlenie wydzielone).
3. Przedmiot części nr 1 zamówienia obejmuje:
3) odcinki oświetlenia podwieszonego przy następujących drogach:
a) droga gminna nr 105529L w m. Minkowice Kol.,
b) droga powiatowa nr 2105L w m. Minkowice,
c) droga gminna nr 105533L w m. Minkowice.
4) odcinki oświetlenia wydzielonego przy następujących drogach:
a) droga gminna nr ew. 781 ul. Polna w m. Mełgiew,
b) droga gminna nr 105529L w m. Minkowice Kol.,
c) droga gminna nr 105523L w m. Dominów,
d) droga powiatowa nr 2021L ul. 3 Maja w m. Mełgiew.

3.9.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45314310-7 - Układanie kabli

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Marek Młodnicki, PPHU "ANMAX"

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 432513185

4.3.3.)Ulica

97A

4.3.4.)Miejscowość

Uniszowice

4.3.5.)Kod pocztowy

21-030

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1439100,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00305254/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-05-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1439100,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231400-9Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
855 460 zł
Próbka: 112 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
312 694 zł2 639 942 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 327 248 zł
Źródło próbki
CPV 45231· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
312 694 zł
Mediana
855 460 zł
Górny kwartyl
2 639 942 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mełgiew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mełgiew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231400-9 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.