Wynik częściowy: umowy w 4 z 6 części, 2 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
960 775 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    804 810 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    136 335 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    2871 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    16 759 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  6. Unieważniona
    Część 6Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie – 6 zadań częściowych

Zamawiający Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Niemodlinie (Niemodlin, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 960 775 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
960 775 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 4 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Urtica Sp. z o.o. (części 1, 2, 4); SERVIER POLSKA SERVICES Sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 960 775,07 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części, z których każda stanowiła odrębne postępowanie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Niemodlinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 532203808

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zamkowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Niemodlin

1.5.3.)Kod pocztowy

49-100

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

77 / 403 34 15

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@zol.niemodlin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zol.niemodlin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

info@zol.niemodlin.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie – 6 zadań częściowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e01c5d12-f8b8-11ee-8d01-6607a228ef1b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00372877

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00232790/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie – 6 zadań częściowych na 24 miesiące.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00285985

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZOZ/ ZP / 1 /2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

805730,01 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

671789,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

79347,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

3480,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

21934,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

24406,35 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla SZOZ w Niemodlinie - zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

4772 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

804809,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

804809,93 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

804809,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Urtica Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

7.3.3)Ulica

ul. Krzemieniecka 120,

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

804809,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-06-17 do 2026-06-17

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

136334,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

136334,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

136334,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Urtica Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

7.3.3)Ulica

ul. Krzemieniecka 120,

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

136334,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-06-17 do 2026-06-17

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2871,18 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2871,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2871,18 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SERVIER POLSKA SERVICES Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272367467

7.3.3)Ulica

ul. Burakowska 14,

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-066

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2871,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-06-17 do 2026-06-17

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

2

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16759,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16880,08 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16759,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Urtica Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

7.3.3)Ulica

ul. Krzemieniecka 120,

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16759,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-06-17 do 2026-06-17

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak ofert.

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak ofert.

Sekcja 25

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 262 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
460 589 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 369 329 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
460 589 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Niemodlinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Niemodlin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 960 775 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Urtica Sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.