Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
980 000 zł
Umowa zawarta
29 maja 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas wykonania czynności usuwania naturalnych uszkodzeń i ubytków płyty boiska głównego po40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa pielęgnacji, konserwacji i utrzymania boisk do piłki nożnej Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa pielęgnacji, konserwacji i utrzymania boisk do piłki nożnej Stadionu Miejskiego…”, wybierając ofertę wykonawcy STAL RZESZÓW S.A. Wartość umowy: 980 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 18 czerwca 2024
Wartość umowy
980 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 marca 2024

    Termin ofert: 3 kwietnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 czerwca 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STAL RZESZÓW S.A. (Rzeszów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 980 000,00 zł (umowę zawarto 29 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail