Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8 350 752 zł
Umowa zawarta
5 czerwca 2024
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa i modernizacja sieci infrastruktury drogowej na terenie Gminy Chłopice - Projekt nr 2

Zamawiający Gmina Chłopice (Chłopice, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa i modernizacja sieci infrastruktury drogowej na terenie Gminy Chłopice - Projekt…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Leszek Kochanowicz. Wartość umowy: 8 350 752 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ChłopiceChłopice, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 18 czerwca 2024
Wartość umowy
8 350 752 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Leszek Kochanowicz (Zielonka), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 350 751,68 zł (umowę zawarto 5 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail