Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
522 899 zł
Umowa zawarta
14 czerwca 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostaw częściowych15%Okres gwarancji25%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wkładów barwiących dla Sądu Okręgowego w Opolu, Sądu Rejonowego w Głubczycach oraz Sądu Rejonowego w Oleśnie

Zamawiający Sąd Okręgowy w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wkładów barwiących dla Sądu Okręgowego w Opolu, Sądu Rejonowego w Głubczycach…”, wybierając ofertę wykonawcy PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Sp.J. Wartość umowy: 522 899 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Sąd Okręgowy w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 17 czerwca 2024
Wartość umowy
522 899 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 marca 2024

    Termin ofert: 25 marca 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 czerwca 2024

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Sp.J. (Łódź), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 522 899,27 zł (umowę zawarto 14 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail