Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
49 843 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2024
Okres realizacji
od 1 lipca 2024 do 30 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 49 843 zł – 66 831 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Doświadczenie zawodowe Koordynatora20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Kompleksowe świadczenie usług utrzymania czystości w budynkach Zespołu Przedszkoli w Mierzynie”

Zamawiający Zespół Przedszkoli w Mierzynie (Mierzyn, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe świadczenie usług utrzymania czystości w budynkach Zespołu Przedszkoli w…”, wybierając ofertę wykonawcy JAK-BUD Jakub Budziński. Cena wybranej oferty: 49 843 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zespół Przedszkoli w MierzynieMierzyn, Zachodniopomorskieopublikowano 12 czerwca 2024
Cena wybranej oferty
49 843 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JAK-BUD Jakub Budziński (Szczecin), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 49 842,68 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 49 842,68 zł do 66 831,15 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2024 r. do 30 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail