Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
528 190 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Dostawa środków czystości
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa środków higieny
    Wartość umowy
    528 190 zł
    8 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia cząstkowego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY

Zamawiający Wojskowa Akademia Techniczna (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 528 190 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Wojskowa Akademia TechnicznaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 12 czerwca 2024
Łączna wartość umów
528 190 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 528 189,68 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojskowa Akademia Techniczna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012122900

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-908

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@wat.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wat.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wat.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fa800f49-bc3c-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00363060

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00070663

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

9/DZZ/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa środków czystości

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

253370,34 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa środków higieny

4.5.3.)Główny kod CPV

33711500-2 - Produkty do pielęgnacji skóry

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

33761000-2 - Papier toaletowy

33751000-9 - Chusteczki jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

457823,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie oferty złożone w 1 części zostały odrzucone

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

282992,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

340981,90 PLN

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

6

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

497781,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

789241,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

528189,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LYRECO POLSKA S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5212711056

7.3.3)Ulica

ul. Sokołowska 33

7.3.4)Miejscowość

Sokołów

7.3.5)Kod pocztowy

05-806

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

528189,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39830000-9Środki czyszczące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojskowa Akademia Techniczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 528 190 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39830000-9 (Środki czyszczące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LYRECO POLSKA S.A. (Sokołów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.