Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego wraz z zabudową typu wywrotka o DMC 3,5 t.

Zamawiający Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) opublikował wynik postępowania „Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego wraz z zabudową typu wywrotka o DMC 3,5 t”. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Mienia Komunalnego w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 12 czerwca 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 200241074

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. gen. Józefa Bema 89/1

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-370

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@zmk.bialystok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zmk.bialystok.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zmk-bialystok.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego wraz z zabudową typu wywrotka o DMC 3,5 t.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-35b14996-1831-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00362069

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00042379/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego do 3,5 t.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00344545

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ.KK.26.3.38.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

171803,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego wraz
z zabudową typu wywrotka o DMC 3,5 t.
Parametry Pojazdu:
1) samochód z homologacją typu N1 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5T,
2) rok produkcji - nie starszy niż 2024 r.,
3) mocy silnika min. 150 KM,
4) pojemność silnika min. 2,0 l,
5) maksymalny moment obrotowy nie mniejszy niż 390 Nm,
6) Liczba cylindrów: 4,
7) paliwo: olej napędowy ,
8) norma emisji spalin EURO 6 lub EURO VI lub wyższa,
9) 6-biegowa manualna skrzynia biegów,
10) podwozie z podwójną kabiną,
11) min. 6 miejsc siedzących wraz z kierowcą,
12) kierownica po lewej stronie (ruch prawostronny),
13) koła pojedyncze na tylnej osi,
14) koła w rozmiarze nie mniejszym niż 16”, komplet opon letnich i zimowych wraz z felgami (opony letnie zamontowane w przy odbiorze pojazdu),
15) kołpaki kół,
16) koło zapasowe pełnowartościowe nie mniejsze niż 16” o rozmiarze jak koło standardowe zamontowane w pojeździe,
17) wspomagany układ kierowniczy,
18) hak holowniczy kulkowy wraz z gniazdem 13 biegunowym z homologacją,
19) okno w tylnej ścianie kabiny,
20) tapicerka w kolorze ciemnym,
21) wymiary pojazdu:
a) długość całkowita - minimum 5880 mm,
b) szerokość całkowita (bez lusterek bocznych) - min. 2000 mm,
c) wysokość całkowita – min. 2300 mm,
d) rozstaw osi – min. 3600 mm.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera, opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu cena ofertowa przekracza możliwości finansowe zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 210 000,00 PLN. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej, złożonej przez wykonawcę AUTO IDEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Białystok z ceną ofertową brutto: 270 000,01 PLN.
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.) zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

270000,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

270000,01 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34136100-0Lekkie samochody półciężarowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34136100-0 (Lekkie samochody półciężarowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.