Wynik częściowy: umowy w 7 z 8 części, 1 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
713 948 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1A do SWZ - Pakiet 1
    Wartość umowy
    351 240 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1B do SWZ - Pakiet 2
    Sinmed Sp. z o. o.· Przyszowice
    Wartość umowy
    231 995 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1C do SWZ - Pakiet 3
    Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL SA Wrocław, Oddział Kraków· Kraków
    Wartość umowy
    26 460 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1D do SWZ - Pakiet 4
    BioMaxima S.A.· Lublin
    Wartość umowy
    594 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1E do SWZ - Pakiet 5
    Boxmet Medical Sp. z o.o.· Pieszyce
    Wartość umowy
    31 412 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1F do SWZ - Pakiet 6
    RescuLine Sp. z o.o.· Zielona Góra
    Wartość umowy
    70 709 zł
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 7Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1G do SWZ - Pakiet 7
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Umowa zawarta
    Część 8Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1H do SWZ - Pakiet 8
    Medicus Sp. z o.o.S.K.A.· Tychy
    Wartość umowy
    1539 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów opatrunkowych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku

Zamawiający Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie (Krosno, Podkarpackie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa materiałów opatrunkowych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 713 948 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
713 948 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 7 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: SKAMEX S.A. (część 1); Sinmed Sp. z o. o. (część 2); Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL SA Wrocław, Oddział Kraków (część 3); BioMaxima S.A. (część 4) oraz 3 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 713 947,82 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNE PUBLICZNE POGOTOWIE RATUNKOWE W KROŚNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370441499

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Grodzka 45

1.5.2.)Miejscowość

Krosno

1.5.3.)Kod pocztowy

38-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pogotowie.ratunkowe@999krosno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.999krosno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca653cf2-91e3-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów opatrunkowych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ca653cf2-91e3-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00346514

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00209617/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup materiałów opatrunkowych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SPPR w Krośnie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00528440

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPPR-ZP/7/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

839800,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1A do SWZ - Pakiet 1 (Część 1)

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

355000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1B do SWZ - Pakiet 2 (Część 2)

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

314000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1C do SWZ - Pakiet 3 (Część 3)

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

40000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1D do SWZ - Pakiet 4 (Część 4)

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

1000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1E do SWZ - Pakiet 5 (Część 5)

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

46000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1F do SWZ - Pakiet 6 (Część 6)

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

74000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1G do SWZ - Pakiet 7 (Część 7)

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

5000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i rękawiczek jednorazowego użytku
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy - Załącznik nr 1H do SWZ - Pakiet 8 (Część 8)

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

1800,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

351239,54 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

351239,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

351239,54 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SKAMEX S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 384767215

7.3.3)Ulica

Częstochowska 38/52

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-121

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

351239,54 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

231994,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

231994,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

231994,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sinmed Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 365567681

7.3.3)Ulica

Graniczna 32B

7.3.4)Miejscowość

Przyszowice

7.3.5)Kod pocztowy

44-178

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

231994,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26460,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48060,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26460,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL SA Wrocław, Oddział Kraków

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 930533357

7.3.3)Ulica

Balicka 117

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-149

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26460,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

594,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

594,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

594,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BioMaxima S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 432519331

7.3.3)Ulica

vetterów 5

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-277

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

594,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31411,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40942,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31411,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Boxmet Medical Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020546953

7.3.3)Ulica

Piskorzów 51

7.3.4)Miejscowość

Pieszyce

7.3.5)Kod pocztowy

58-250

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31411,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70708,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

70708,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70708,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RescuLine Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384987402

7.3.3)Ulica

Kokosowa 67/4

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-120

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70708,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W części nr 7 - nie złożono żadnej oferty .

Sekcja 31

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 32

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1539,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7938,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1539,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 33

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Medicus Sp. z o.o.S.K.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 241421284

7.3.3)Ulica

ul. Browarowa 21

7.3.4)Miejscowość

Tychy

7.3.5)Kod pocztowy

43-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 34

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1539,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krosno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 713 948 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SKAMEX S.A. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.