Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 169 976 zł
Umowa zawarta
23 maja 2024
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 169 976 zł – 1 202 940 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokim Kole

Zamawiający Gmina Gniewoszów (Gniewoszów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrzosowa, NIP:, REGON: 150024122. Cena oferty brutto. Wartość umowy: 1 169 976 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina GniewoszówGniewoszów, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 29 maja 2024
Wartość umowy
1 169 976 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrzosowa, NIP:, REGON: 150024122. Cena oferty brutto (Korwinów), mała firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 169 976,00 zł do 1 202 940,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gniewoszów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223652

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lubelska 16

1.5.2.)Miejscowość

Gniewoszów

1.5.3.)Kod pocztowy

26-920

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

486215003

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@gniewoszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gniewoszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad7492c7-f7c5-11ee-b016-82aaee56c84c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokim Kole

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ad7492c7-f7c5-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00346130

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00057948/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup i dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokim Kole

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu II : "Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza" Działania 2.4: "Dostosowanie do zmian klimatu" programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00280182

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.3.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 (kategoria 2

uterenowiony) wraz z wyposażeniem, dla jednostki OSP Wysokie Koło zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1169976,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1202940,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1169976,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1. PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrzosowa, NIP:, REGON: 150024122. Cena oferty brutto

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5730008637

7.3.3)Ulica

Okólna 15

7.3.4)Miejscowość

Korwinów

7.3.5)Kod pocztowy

42-263

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1169976,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35110000-8Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
241 000 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
146 802 zł467 605 zł
Rozstęp międzykwartylowy
320 803 zł
Źródło próbki
CPV 35110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
146 802 zł
Mediana
241 000 zł
Górny kwartyl
467 605 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gniewoszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gniewoszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 169 976 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35110000-8 (Sprzęt gaśniczy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrzosowa, NIP:, REGON: 150024122. Cena oferty brutto (Korwinów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.