Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: P.H.U. Mago Serwis Mateusz Bartczak

Wartość umowy
494 460 zł
Umowa zawarta
28 maja 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 494 460 zł – 728 486 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktur40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ochrona mienia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o. o.

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o.o. (Lubawka, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona mienia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o. o”, wybierając ofertę wykonawcy HEX-2 sp. z o.o. Wartość umowy: 494 460 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
494 460 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: HEX-2 sp. z o.o. (Kamienna Góra), wspólnie z: P.H.U. Mago Serwis Mateusz Bartczak.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 494 460,00 zł (umowę zawarto 28 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 494 460,00 zł do 728 486,16 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230443311

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nadbrzeżna 5a

1.5.2.)Miejscowość

Lubawka

1.5.3.)Kod pocztowy

58-420

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

757411541

1.5.8.)Numer faksu

757411541

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

artur.ostrowski@sanikom.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sanikom.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/sanikom

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka komunalna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


usługi komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Ochrona mienia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o. o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9f204e07-0533-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00344152

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00309448

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

254/DRI/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ochrona mienia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej "SANIKOM" sp. z o.o.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

494460 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

728486,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

494460 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
HEX-2 sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: P.H.U. Mago Serwis Mateusz Bartczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6141616479

7.3.3)Ulica

Jana Pawła II 5A/ lok. 7

7.3.4)Miejscowość

Kamienna Góra

7.3.5)Kod pocztowy

58-400

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

494460 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
581 845 zł
Próbka: 208 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
292 117 zł1 485 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 193 606 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
292 117 zł
Mediana
581 845 zł
Górny kwartyl
1 485 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubawka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 494 460 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HEX-2 sp. z o.o. (Kamienna Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.