Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
595 865 zł
Umowa zawarta
25 kwietnia 2024
Okres realizacji
od 1 maja 2024 do 30 kwietnia 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 595 865 zł – 669 192 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Koszt60%Cena za 1 roboczo-godzinę dodatkowej ochrony fizycznej20%Czas dojazdu patrolu interwencyjnego do siedziby zamawiającego licząc od zgłoszenia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi ochrony osób i mienia oraz obsługa systemu zabezpieczenia technicznego na terenie siedziby Sinfonii Varsovii

Zamawiający Sinfonia Varsovia (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi ochrony osób i mienia oraz obsługa systemu zabezpieczenia technicznego na terenie…”, wybierając ofertę wykonawcy HOLDING HUNTERS Sp.z o.o.Sp.K. - Lider Konsorcjum. Wartość umowy: 595 865 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Sinfonia VarsoviaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 maja 2024
Wartość umowy
595 865 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SINFONIA VARSOVIA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141246217

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Grochowska 272

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-849

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

(22) 582 70 82, (22) 582 70 72

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sinfoniavarsovia.org

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sinfoniavarsovia.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b36b9342-cb39-11ee-875e-a22221c84ba7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi ochrony osób i mienia oraz obsługa systemu zabezpieczenia technicznego na terenie siedziby Sinfonii Varsovii

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b36b9342-cb39-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00343491

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00105449/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi ochrony osób i mienia oraz obsługa systemu zabezpieczenia technicznego na terenie siedziby Sinfonii Varsovii

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00106123

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TP/1/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1106153,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie bezpośredniej całodobowej usługi fizycznej ochrony osób i mienia oraz obsługa systemu zabezpieczenia technicznego na terenie siedziby Sinfonii Varsovii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposobu wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Zamówienie obejmuje również dodatkową bezpośrednią ochronę fizyczną wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Zamawiającego na terenie jego siedziby w terminach wskazanych przez Zamawiającego (około 10 wydarzeń w okresie obowiązywania umowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

595865,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

669192,08 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

595865,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
HOLDING HUNTERS Sp.z o.o.Sp.K. - Lider Konsorcjum

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: -HUNTERS24 Sp.z o.o.Sp.K. z Grodzisk Wielkopolski 62-065 ul. Bukowska 114, -GREEN HUNTERS Sp.z o.o.Sp.K. z Warszawa 02-326 Al. Jerozolimskie 151 lok.4U -BLUE HUNTERS Sp.z o.o.Sp.K. 02-326 Al. Jerozolimskie 151 lok.4U, -HUNTERS OCHRONA PLUS Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 97-300, ul. Sulejowska 45, - HUMAN HUNTERS Sp.z o.o.Sp.K. z Warszawie 02-326 Al. Jerozolimskie 151 lok.4U

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9950254487

7.3.3)Ulica

Bukowska 114

7.3.4)Miejscowość

Grodzisk Wielkopolski

7.3.5)Kod pocztowy

62-065

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Agencja Ochrony Osób i Mienia „Zubrzycki” Sp. z o.o., Seris Konsalnet Security Sp. z o.o., A.PLEBAN Sp. z o.o.: Podjazdy grup interwencyjnych

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

595865,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-05-01 do 2025-04-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
581 845 zł
Próbka: 208 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
292 117 zł1 485 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 193 606 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
292 117 zł
Mediana
581 845 zł
Górny kwartyl
1 485 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sinfonia Varsovia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 595 865 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HOLDING HUNTERS Sp.z o.o.Sp.K. - Lider Konsorcjum (Grodzisk Wielkopolski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.