Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 9 częściach9 części
Łączna wartość wybranych ofert
40 483 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Monitor interaktywny (1 szt.)
    Cena wybranej oferty
    4662 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Urządzenia wielofunkcyjne (5 szt.)
    Wartość umowy
    9225 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3332 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Oprogramowanie biurowe (1 licencja)
    Wartość umowy
    352 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3332 zł
    6 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6Oprogramowanie biurowe (1 licencja)
    Wartość umowy
    352 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Karta graficzna (1 szt.)
    Wartość umowy
    2763 zł
    4 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Komputery stacjonarne (5 szt.), monitory (3 szt.)
    Cena wybranej oferty
    13 802 zł
    6 ofert
  9. Umowa zawarta
    Część 9Urządzenie wielofunkcyjne (1 szt.)
    Wartość umowy
    2663 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
44 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas (naprawy) usuwania awarii20%Czas (reakcji) przystąpienia do usuwania awarii20%Nośnik35%Czas dostawy5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej

Zamawiający Politechnika Świętokrzyska (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 40 483 zł. Złożono 44 oferty.

Zamawiający: Politechnika ŚwiętokrzyskaKielce, Świętokrzyskieopublikowano 28 maja 2024
Łączna wartość ofert
40 483 zł
Liczba ofert
44 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~5,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

11 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: "e-Tech" Jacek Sójka Spółka Jawna (część 1); Itco S.J. Rabajczyk I wspólnicy (część 2); PIXEL Centrum Komputerowe Tomasz Dziedzic (części 3, 5, 8); Framko 2 spółka jawna J.Strykowski S.Miazga (części 4, 6, 9) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 40 483,33 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 44 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Świętokrzyska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001695

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-314

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

41 34 24 270

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@tu.kielce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tu.kielce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tu-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8cc2ad15-eb55-11ee-b4e0-4ac387c144e3

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00342180

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00049467/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu komputerowego

1.2.3 Dostawa oprogramowania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00261015

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AZA-381-31/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

38679,78 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Monitor interaktywny (1 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

30231320-6 - Monitory dotykowe

4.5.5.)Wartość części

4846,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Urządzenia wielofunkcyjne (5 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.5.)Wartość części

13500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Laptop (1 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.)Wartość części

3900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Oprogramowanie biurowe (1 licencja)

4.5.3.)Główny kod CPV

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

4.5.5.)Wartość części

460,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Laptop (1 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.)Wartość części

4061,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Oprogramowanie biurowe (1 licencja)

4.5.3.)Główny kod CPV

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

4.5.5.)Wartość części

460,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Karta graficzna (1 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

30237100-0 - Części komputerów

4.5.5.)Wartość części

2903,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Komputery stacjonarne (5 szt.), monitory (3 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.)Wartość części

14445,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Urządzenie wielofunkcyjne (1 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.5.)Wartość części

3000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4661,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5171,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4661,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"e-Tech" Jacek Sójka Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7282680876

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-030

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3790,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9225,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15977,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9225,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Itco S.J. Rabajczyk I wspólnicy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591280561

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-528

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9225,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3332,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6260,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3332,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PIXEL Centrum Komputerowe Tomasz Dziedzic

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661744049

7.3.4)Miejscowość

Wolica

7.3.5)Kod pocztowy

28-232

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3332,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

329,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

486,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

352,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Framko 2 spółka jawna J.Strykowski S.Miazga

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6571024824

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-013

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

352,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3332,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6506,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3332,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PIXEL Centrum Komputerowe Tomasz Dziedzic

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661744049

7.3.4)Miejscowość

Wolica

7.3.5)Kod pocztowy

28-232

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3332,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

329,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

486,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

352,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Framko 2 spółka jawna J.Strykowski S.Miazga

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6571024824

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-013

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

352,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2762,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2968,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2762,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MARKSOFT MAREK KUNDERA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6571014599

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-512

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2762,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13801,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26816,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13801,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PIXEL Centrum Komputerowe Tomasz Dziedzic

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661744049

7.3.4)Miejscowość

Wolica

7.3.5)Kod pocztowy

28-232

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11221,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2663,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3998,79 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2663,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Framko 2 spółka jawna J.Strykowski S.Miazga

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6571024824

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-013

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2663,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30231320-6Monitory dotykowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Świętokrzyska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 40 483 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30231320-6 (Monitory dotykowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "e-Tech" Jacek Sójka Spółka Jawna (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.