Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
364 500 zł
Umowa zawarta
13 maja 2024
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 364 500 zł – 863 393 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa oświetlenia drogowego na Osiedlu Krasińskiego w Słubicach

Zamawiający Gmina Słubice (Słubice, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa oświetlenia drogowego na Osiedlu Krasińskiego w Słubicach”, wybierając ofertę wykonawcy LIGHT ON Sp. z o.o. Wartość umowy: 364 500 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina SłubiceSłubice, Lubuskie (powiat Słubicki →)opublikowano 27 maja 2024
Wartość umowy
364 500 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LIGHT ON Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 364 500,00 zł (umowę zawarto 13 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 364 500,00 zł do 863 393,11 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SŁUBICE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966792

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Akademicka 1

1.5.2.)Miejscowość

Słubice

1.5.3.)Kod pocztowy

69-100

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@slubice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.slubice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/slubice/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa oświetlenia drogowego na Osiedlu Krasińskiego w Słubicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c42500ce-cfdf-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00340940

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00078094/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Budowa energooszczędnego oświetlenia na osiedlu Krasińskiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00210790

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.7.2024.PG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie energooszczędnego oświetlenia drogowego na osiedlu Osiedlu Krasińskiego w Słubicach, woj. lubuskie, i obejmuje:

- budowę sieci kablowej elektroenergetycznej 0,4kV oświetlenia drogowego – ok. 1087 m
- montaż aluminiowych słupów oświetlenia o wysokości 8 m
- montaż opraw oświetleniowych LED
- montaż szafy sterująco-zasilającej oświetleniem
- zabezpieczenie przewodów niskiego napięcia.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt i wzór umowy, które są załącznikami do SWZ.

3. Zamówienie nie jest podzielone na części. Jest to zamówienie o charakterze jednorodnym o wartości poniżej progów unijnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

364500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

863393,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

364500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LIGHT ON Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252968258

7.3.3)Ulica

Zygmunta Krasińskiego 18/97

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-581

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

364500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Słubice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słubice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 364 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LIGHT ON Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.