Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Obsługa prawna bieżącej działalności Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie

Zamawiający Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Obsługa prawna bieżącej działalności Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Szpital Zespolony w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 20 maja 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510650890

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Niepodległości 44

1.4.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.4.3.)Kod pocztowy

10-045

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.olsztyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.olsztyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba651be6-813d-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00330174

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-05-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00511682

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Obsługa prawna bieżącej działalności Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa prawna bieżącej działalności Szpitala w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej oraz zasad prowadzenia działalności leczniczej ze szczególnym uwzględnieniem niezbędnego zakresu dokumentacji obowiązującej w Szpitalu, praw pacjenta, dokumentacji medycznej, rozliczania świadczeń, w tym m.in.:
a) wspieranie w postępowaniach kontrolnych,
b) szkolenie personelu medycznego oraz administracji,
c) wsparcie w zakresie prowadzonych przetargów,
d) wsparcie z zakresu prowadzenia rachunku kosztów,
e) informowanie i interpretacja zmieniających się aktów prawnych dotyczących zadań realizowanych przez Szpital,
f) reprezentowanie podmiotu w postępowaniach administracyjnych lub sądowych toczących się na podstawie i/lub dotyczących ustawy o świadczeniach z opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o działalności leczniczej,
g) reprezentowanie podmiotu przed sądami powszechnymi, w sprawach cywilnych o zapłatę tytułem zadośćuczynienia lub renty lub odszkodowania, dochodzonego w związku z uszczerbkiem na zdrowiu, związanym z udzielaniem świadczeń zdrowotnych w podmiocie leczniczym oraz w sprawach cywilnych o zapłatę na rzecz podmiotu leczniczego za udzielone świadczenia zdrowotne podmiocie leczniczym w związku z brakiem uprawnienia po stronie świadczeniobiorcy do świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych,
h) reprezentowanie podmiotu przed organami administracji publicznej, w tym w szczególności przed Wojewódzką Komisją ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych,
i) opiniowanie i zatwierdzenie pod względem formalno-prawnym projektów umów zawieranych przez Szpital.

3.9.)Główny kod CPV

79100000-5 - Usługi prawnicze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79110000-8 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-05-12 do 2024-03-11

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Mackiewicz Parzych i Partnerzy–Radcowie Prawni

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393847484

4.3.4.)Miejscowość

Olsztyn

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

110700,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00227632/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-03-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

110312,55 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79100000-5Usługi prawnicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79100000-5 (Usługi prawnicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.