Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 części
Łączna wartość umów
287 878 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    31 571 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2PRODUKTY ZWIERZĘCE, MIĘSO I PRODUKTY MIĘSNE
    Wartość umowy
    91 871 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3PRODUKTY MLECZARSKIE
    Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA· Wysokie Mazowieckie Oddział Biała Podlaska
    Wartość umowy
    61 564 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4RÓŻNE PRODUKTY SPOŻYWCZE, OLEJE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE LUB ROŚLINNE, PRODUKTY PRZEMIAŁU ZIARNA, SKROBI I PRODUKTÓW SKROBIOWYCH
    Wartość umowy
    38 381 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    9450 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    4591 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    38 081 zł
    3 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8RYBY
    P.P.H.U. LODEX Mirosław Piskorski· Parczew
    Wartość umowy
    12 370 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
27 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wymiany reklamowanych produktów40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów żywnościowych w okresie V.2024-X.2024

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie (Konstantynów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów żywnościowych w okresie V.2024-X.2024”, wybierając 8 wykonawców. Łączna wartość umów: 287 878 zł. Złożono 27 ofert.

Łączna wartość umów
287 878 zł
Liczba ofert
27 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2024

    Termin ofert: 12 kwietnia 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    14 maja 2024

    1 oferta8 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PPHU TUR Spółka Jawna (część 1); Masarnia Rzemieślnicza Elżbieta Zając Sp. J. (część 2); Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA (część 3); UNIMA-POL Birnacki Dominikowski Sp.k. (część 4) oraz 4 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 287 877,58 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 27 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030232276

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kard. Stefana Wyszyńskiego 6-12

1.5.2.)Miejscowość

Konstantynów

1.5.3.)Kod pocztowy

21-543

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

83 3414140

1.5.8.)Numer faksu

83 3414140 w 50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dpskonst.sekretariat@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dpskonstantynow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26440ee4-f0c2-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Dom Pomocy Społecznej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów żywnościowych w okresie V.2024-X.2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-26440ee4-f0c2-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00323009

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00266779/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa artykułów żywnościowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPS.F.2230/14/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PIECZYWO

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

31570,77 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRODUKTY ZWIERZĘCE, MIĘSO I PRODUKTY MIĘSNE

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

91870,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRODUKTY MLECZARSKIE

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

61563,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

RÓŻNE PRODUKTY SPOŻYWCZE, OLEJE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE LUB ROŚLINNE, PRODUKTY PRZEMIAŁU ZIARNA, SKROBI I PRODUKTÓW SKROBIOWYCH

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.5.5.)Wartość części

38381,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

JAJA

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

9450,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

MROŻONKI

4.5.3.)Główny kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15332100-5 - Przetworzone owoce

4.5.5.)Wartość części

4590,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

WARZYWA I OWOCE

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

38080,69 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

RYBY

4.5.3.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.5.5.)Wartość części

12369,63 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31570,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31570,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31570,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPHU TUR Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372438304

7.3.3)Ulica

Wolska 2

7.3.4)Miejscowość

Biała Podlaska

7.3.5)Kod pocztowy

21-500

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31570,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-05-01 do 2024-10-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91870,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125724,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91870,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masarnia Rzemieślnicza Elżbieta Zając Sp. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7150202051

7.3.3)Ulica

Spławy Drugie 45

7.3.4)Miejscowość

Kraśnik

7.3.5)Kod pocztowy

23-200

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91870,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-05-01 do 2024-10-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61563,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

67837,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61563,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7220001329

7.3.3)Ulica

Ludowa 122

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie Oddział Biała Podlaska

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61563,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-05-01 do 2024-10-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38381,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47619,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38381,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

UNIMA-POL Birnacki Dominikowski Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9731019680

7.3.3)Ulica

Zdrojowa 4

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-142

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38381,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-05-01 do 2024-10-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12915,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LEWIAN Wiesław Leoniuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5441100638

7.3.3)Ulica

Baciki Bliższe 101

7.3.4)Miejscowość

Siemiatycze

7.3.5)Kod pocztowy

17-300

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-05-01 do 2024-10-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4590,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5393,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4590,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt i Detal Art. Spozywczo Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7221027136

7.3.3)Ulica

Szpitalna 24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4590,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-05-01 do 2024-10-31

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38080,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56657,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38080,69 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IBIS Zozula Zaręba Sp. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372145973

7.3.3)Ulica

Orzechowa 2

7.3.4)Miejscowość

Biała Podlaska

7.3.5)Kod pocztowy

21-500

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38080,69 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-05-01 do 2024-10-31

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12369,63 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15140,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12369,63 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. LODEX Mirosław Piskorski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

53900001026

7.3.3)Ulica

Kolejowa 131

7.3.4)Miejscowość

Parczew

7.3.5)Kod pocztowy

21-200

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12369,63 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-05-01 do 2024-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-9Pieczywo, świeże wyroby piekarskie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konstantynów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 287 878 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9 (Pieczywo. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPHU TUR Spółka Jawna (Biała Podlaska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.