Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W związku z faktem, iż wszystkie oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu przetargowym przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (1 139 955,39 zł brutto), a Zamawiający nie zdecydował się jej zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty, postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa ochrony fizycznej osób i mienia

Zamawiający Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RADKOM" Sp.z o.o. (Radom, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Usługa ochrony fizycznej osób i mienia”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 574 712 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W związku z faktem, iż wszystkie oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu przetargowym przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (1 139 955,39 zł brutto), a Zamawiający nie zdecydował się jej zwiększyć do ceny… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RADKOM" Sp.z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670574883

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wincentego Witosa 94

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

483802000

1.5.8.)Numer faksu

483802033

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

radkom@radkom.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.radkom.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b7ac129-f706-11ee-8d01-6607a228ef1b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa ochrony fizycznej osób i mienia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b7ac129-f706-11ee-8d01-6607a228ef1b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00306913

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00278284

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi w zakresie dozorowania i ochrony obiektów, terenu i mienia PPUH „RADKOM” Sp. z o.o. w Radomiu określona w załączniku nr 1a do SWZ.
2. Przejęcie obiektów ochrony przez Wykonawcę następuje w dniu 09.09.2024r. o godz. 00:00 (rozpoczęcie umowy), a oddanie obiektów (zakończenie umowy) następuje w dniu 08.09.2025r. o godz. 24:00.
3. Planowana ilość roboczogodzin 30 120.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z faktem, iż wszystkie oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu przetargowym przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
(1 139 955,39 zł brutto), a Zamawiający nie zdecydował się jej zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty, postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 712 zł
Próbka: 204 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
289 064 zł1 485 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 196 659 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
289 064 zł
Mediana
574 712 zł
Górny kwartyl
1 485 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RADKOM" Sp.z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.