Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
258 000 zł
Umowa zawarta
26 kwietnia 2024
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 258 000 zł – 392 584 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%OKRES UDZIELONEJ GWARANCJI JAKOŚCI i RĘKOJMI40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Miąskowo”

Zamawiający Gmina Krzykosy (Krzykosy, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Miąskowo”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA DROGOWA BEGIER SŁAWOMIR SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA. Wartość umowy: 258 000 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina KrzykosyKrzykosy, Wielkopolskie (powiat Średzki →)opublikowano 26 kwietnia 2024
Wartość umowy
258 000 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA DROGOWA BEGIER SŁAWOMIR SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA (NEKLA), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 258 000,00 zł (umowę zawarto 26 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 258 000,00 zł do 392 584,02 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRZYKOSY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258218

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Główna 37

1.5.2.)Miejscowość

Krzykosy

1.5.3.)Kod pocztowy

63-024

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

61 2851514

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

krzykosy@wokiss.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krzykosy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gminakrzykosy

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Remont nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Miąskowo”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c75422f-eda1-11ee-b4e0-4ac387c144e3

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00304204

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00018282/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Remont nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Miąskowo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00265642

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GKZ.271.6.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pod nazwą

„Remont nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Miąskowo”. 2. Zakres robót obejmuje: Długość planowanego odcinka do przebudowy – 999,00 m Szerokość nawierzchni 5,0 m Zakres robót: 1) Roboty pomiarowe 2) Rozbiórka elementów drogi (rozbiórka kostki brukowej na wjazdach i ponowne jej ułożenie oraz cięcie i rozbiórka fragmentów nawierzchni bitumicznej) 3) skropienie podłoża bitumicznego emulsją asfaltową 4) Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego (KR-1) AC 8 S grubość warstwy 3cm 5) Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 11 W (KR-1) grubość warstwy 4cm Ręczne wypełnienie remontowanych wyfrezowanych spękań 6) Frezowanie nawierzchni bitumicznej na głębokość 4cm i szerokość 0,25m, spękania poprzeczne na całej szerokości jezdni 7) Wykonanie remontu spękań poprzecznych w nawierzchni bitumicznej masą zalewową wykonanie frezem nacięć odwzorowujących przebieg pęknięcia, osuszenie i odpylenie, zalanie masą zalewową i zasypanie drobnym grysem 8) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej,(spękania siatkowe), remonterem (Patcher) wprowadzającym pod ciśnieniem kruszywo jednocześnie z emulsją kationową modyfikowaną z uprzednim oczyszczeniem remontowanego fragmentu 9) Uzupełnienie wjazdów kruszywem łamanym niezwiązanym, stabilizowanym mechanicznie. Grubość warstwy średnio 5cm Do Wykonawcy należy także : 1/ Oznakowanie robót. 2/ Powołanie kierownika budowy 3/ Obsługa geodezyjna i wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej 4/ Opracowanie i uzgodnienie projektu czasowej organizacji ruchu 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera załączona dokumentacja: 1) Dokumentacja projektowa (Załącznik Nr 10 do SWZ), 2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (Załącznik Nr 11 do SWZ), 3) Przedmiar robót – kosztorys ofertowy (Załącznik 12 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

258000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

392584,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

258000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA DROGOWA BEGIER SŁAWOMIR SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7891796546

7.3.3)Ulica

ul. POLNA 1A

7.3.4)Miejscowość

NEKLA

7.3.5)Kod pocztowy

62-330

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

258000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
802 566 zł
Próbka: 186 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 614 zł1 607 161 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 276 548 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 614 zł
Mediana
802 566 zł
Górny kwartyl
1 607 161 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krzykosy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krzykosy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 258 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FIRMA DROGOWA BEGIER SŁAWOMIR SPÓŁKA KOMANDYTOWO – AKCYJNA (NEKLA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.