Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
303 810 zł
Umowa zawarta
18 kwietnia 2024
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 303 810 zł – 699 694 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych

Zamawiający Gmina Ślesin (Ślesin, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych”, wybierając ofertę wykonawcy JULMAT KONIN Sp. z o.o. Wartość umowy: 303 810 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ŚlesinŚlesin, Wielkopolskie (powiat Koniński →)opublikowano 22 kwietnia 2024
Wartość umowy
303 810 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JULMAT KONIN Sp. z o.o. (Konin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 303 810,00 zł (umowę zawarto 18 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 303 810,00 zł do 699 694,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail