Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
320 000 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 320 000 zł – 363 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena50%Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe osoby wyznaczonej na stanowisko kierownika projektu50%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji dla potrzeb rozwoju zrównoważonej mobilności w ramach Programu Polska Wschodnia – etap I: System ITS

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji dla potrzeb rozwoju zrównoważonej mobilności w ramach Programu…”, wybierając ofertę wykonawcy POLSKA AGENCJA EWALUACJI SEKTORA PUBLICZNEGO SPÓŁKA AKCYJNA. Wartość umowy: 320 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i KomunikacjiRadom, Mazowieckieopublikowano 19 kwietnia 2024
Wartość umowy
320 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POLSKA AGENCJA EWALUACJI SEKTORA PUBLICZNEGO SPÓŁKA AKCYJNA (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 320 000,00 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 320 000,00 zł do 363 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141100028

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Romualda Traugutta 30/30A

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

(48) 365-46-52

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mzdik.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzdik.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bfe5e2f4-cc09-11ee-a84d-d63fc4d19e65

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami i komunikacją

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji dla potrzeb rozwoju zrównoważonej mobilności
w ramach Programu Polska Wschodnia – etap I: System ITS

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bfe5e2f4-cc09-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00292866

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00026275/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.7 Opracowanie dokumentacji dla potrzeb rozwoju zrównoważonej mobilności w ramach Programu Polska Wschodnia – etap I

System ITS

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej lata 2021-2027” i Program Funduszy: "Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR)"

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00233251

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NZ.2603.14.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

325202,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji dla potrzeb rozwoju zrównoważonej mobilności w ramach Programu Polska Wschodnia – etap I: System ITS.
Zamówienie obejmuje:
- opracowanie opisu przedmiotu zamówienia, oszacowanie wartości zamówienia oraz świadczenie usług doradztwa na etapie wyboru wykonawcy projektu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem i Transportem Publicznym miasta Radomia (dalej System ITS) dla potrzeb rozwoju zrównoważonej mobilności miasta Radomia i innych opracowań niezbędnych dla kompletności zadania.
Zakres zamówienia obejmuje korytarz 38 punktów na terenie Radomia w ramach, którego należy wykonać następujące działania:
1) opracowanie planu pomiarów i badań (z wykorzystaniem przekazanych przez Zamawiającego informacji o opóźnianiach komunikacji miejskiej),
2) przeprowadzenie pomiaru i badania natężenia ruchu drogowego z wykorzystaniem urządzeń technicznych (wideorejestratory lub radary) każdego z ww. punktów,
3) sporządzenie comiesięcznych raportów z prowadzonych badań,
4) przetwarzanie i rekonstrukcja obrazów przy użyciu algorytmów rozpoznawania i śledzenia obiektów bazujących na sieciach głębokiego uczenia,
5) opracowanie danych dla potrzeb opracowania opisu przedmiotu zamówienia,
6) opracowanie opisu przedmiotu zamówienia, oszacowanie wartości zamówienia oraz propozycji kryteriów oceny postępowania o zamówienie publiczne na zaprojektowanie systemu ITS z naciskiem na priorytet dla komunikacji miejskiej, wyznaczenie buspasów i kontrapasów dla komunikacji miejskiej na wybranych ciągach komunikacyjnych lub obszarach,
7) świadczenie w okresie 12 miesięcy od podpisania umowy do 200 godzin usług doradczych polegających na udziale, w charakterze biegłego (przez kierownika projektu oraz kierowników zespołów):
1) w opracowywaniu SWZ, odpowiedzi na pytania do SWZ oraz ocenie ofert,
2) w pracach zespołu wspierającego Zamawiającego na etapie realizacji, odbioru i rozliczenia zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71322100-2 - Usługi pomiaru ilości w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

73110000-6 - Usługi badawcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

320000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

363000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

320000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

POLSKA AGENCJA EWALUACJI SEKTORA PUBLICZNEGO SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 521418242

7.3.3)Ulica

ul. Chłodna 51

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-867

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

320000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71241000-9Studia wykonalności, usługi doradcz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 320 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71241000-9 (Studia wykonalności. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: POLSKA AGENCJA EWALUACJI SEKTORA PUBLICZNEGO SPÓŁKA AKCYJNA (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.