Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
178 200 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11) zadanie nr 1 – prowadzenie zajęć z aktywności ruchowej w Domu Ludowym w Chrząstówce zgodnie z załacznikiem nr 1 do SWZ
    Martyna Czaja· Krosno
    Wartość umowy
    35 640 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2prowadzenie zajęć z aktywności ruchowej w Domu Ludowym w Osobnicy zgodnie z załacznikiem nr 1 do SWZ
    Martyna Czaja· Korosno
    Wartość umowy
    35 640 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3prowadzenie zajęć z aktywności ruchowej w Filii GBP w Trzcinicy zgodnie z załacznikiem nr 1 do SWZ
    Martyna Czaja· Krosno
    Wartość umowy
    35 640 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4prowadzenie zajęć z aktywności ruchowej w Domu Ludowym w Warzycach zgodnie z załacznikiem nr 1 do SWz
    Martyna Czaja· Krosno
    Wartość umowy
    35 640 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5prowadzenie zajęć z aktywności ruchowej w Domu Ludowym w Wolicy zgodnie z załacznikiem nr 1 do SWZ
    Martyna Czaja· Krosno
    Wartość umowy
    35 640 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Klauzula społeczna10%Doświadczenie30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługa prowadzenia zajęć z aktywności ruchowej w ramach projektu pn.: „Sieć Klubów Seniora na terenie Gminy Jasło”

Zamawiający Gmina Jasło (Jasło, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa prowadzenia zajęć z aktywności ruchowej w ramach projektu pn.: Sieć Klubów…”, wybierając ofertę wykonawcy Martyna Czaja. Łączna wartość umów: 178 200 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina JasłoJasło, Podkarpackie (powiat Jasielski →)opublikowano 19 kwietnia 2024
Łączna wartość umów
178 200 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 marca 2024

    Termin ofert: 3 kwietnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 kwietnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 5 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Martyna Czaja za łącznie 178 200,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA JASŁO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440264

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Juliusza Słowackiego 4

1.5.2.)Miejscowość

Jasło

1.5.3.)Kod pocztowy

38-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

13 44 36669

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@gminajaslo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gminajaslo.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/904509

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Usługa prowadzenia zajęć z aktywności ruchowej w ramach projektu pn.: „Sieć Klubów Seniora na terenie Gminy Jasło”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee04e418-eaa7-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00292340

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00097864/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.6 „Usługa prowadzenia zajęć z aktywności ruchowej w ramach projektu pn

„Sieć Klubów Seniora na terenie Gminy Jasło”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Działanie FEPK.07.18”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00259009

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OSiO.271.2.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) zadanie nr 1 – prowadzenie zajęć z aktywności ruchowej w Domu Ludowym w Chrząstówce zgodnie z załacznikiem nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.)Wartość części

35640,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 2 – prowadzenie zajęć z aktywności ruchowej w Domu Ludowym w Osobnicy zgodnie z załacznikiem nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.)Wartość części

35640,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 3 – prowadzenie zajęć z aktywności ruchowej w Filii GBP w Trzcinicy zgodnie z załacznikiem nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.)Wartość części

35640,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 4 – prowadzenie zajęć z aktywności ruchowej w Domu Ludowym w Warzycach zgodnie z załacznikiem nr 1 do SWz

4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.)Wartość części

35640,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 5 – prowadzenie zajęć z aktywności ruchowej w Domu Ludowym w Wolicy zgodnie z załacznikiem nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.)Wartość części

35640,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35640,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35640,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Martyna Czaja

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

89010603988

7.3.3)Ulica

Bohaterów Westerplatte 28/75

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35640,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-09-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35640,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35640,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Martyna Czaja

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

89010603988

7.3.3)Ulica

Bohaterów Westerplatte 28/75

7.3.4)Miejscowość

Korosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35640,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-09-25

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35640,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35640,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Martyna Czaja

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

89010603988

7.3.3)Ulica

Bohaterów Westerplatte 28/75

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35640,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-09-25

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35640,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35640,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Martyna Czaja

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

89010603988

7.3.3)Ulica

Bohaterów Westerplatte 28/75

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35640,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-09-25

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35640,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35640,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Martyna Czaja

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

89010603988

7.3.3)Ulica

Bohaterów Westerplatte 28/75

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35640,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-09-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92000000-1Usługi rekreacyjne, kulturalne i sp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
620 699 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 289 zł1 145 147 zł
Rozstęp międzykwartylowy
899 858 zł
Źródło próbki
CPV 92000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
245 289 zł
Mediana
620 699 zł
Górny kwartyl
1 145 147 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jasło prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jasło.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 178 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92000000-1 (Usługi rekreacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Martyna Czaja (Krosno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.