Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
168 989 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Podłoża mikrobiologiczne
    Wartość umowy
    66 923 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Podłoża mikrobiologiczne
    Wartość umowy
    73 714 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Podłoża mikrobiologiczne
    Wartość umowy
    1917 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Podłoża mikrobiologiczne
    Wartość umowy
    5229 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Podłoża mikrobiologiczne
    Wartość umowy
    21 205 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawy podłoży mikrobiologicznych – część Ia”

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Weterynarii Z/s w Krośnie (Krosno, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy podłoży mikrobiologicznych – część Ia”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 168 989 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii Z/s w KrośnieKrosno, Podkarpackieopublikowano 17 kwietnia 2024
Łączna wartość umów
168 989 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: TH. GEYER POLSKA Sp. z o.o. (część 1); ARGENTA Sp. z o.o. (część 2); BioMaxima S.A. (część 3); GRASO ZENON SOBIECKI (część 4) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 168 988,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII Z/S W KROŚNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370443535

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. ks. Piotra Ściegiennego 6A

1.5.2.)Miejscowość

Krosno

1.5.3.)Kod pocztowy

38-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

krosno.wiw@wetgiw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krosno.wiw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wiwkrosno.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Realizacja zadań administracji publicznej z zakresu weterynarii, bezpieczeństwa żywności, zdrowia i ochrony zwierząt, weterynaryjnej ochrony zdrowia publicznego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawy podłoży mikrobiologicznych – część Ia”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b9c68123-e2a1-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00288418

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00210134/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.17 Dostawy podłoży mikrobiologicznych - część I a

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00253736

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIWA.272.5.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

139237,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podłoża mikrobiologiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

49852,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podłoża mikrobiologiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

65787,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podłoża mikrobiologiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

2558,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podłoża mikrobiologiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

4315,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podłoża mikrobiologiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

16725,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66923,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66923,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66923,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TH. GEYER POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132953594

7.3.3)Ulica

ul. Czeska 22A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-902

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66923,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73714,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73714,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73714,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARGENTA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811011656

7.3.3)Ulica

ul. Polska 114

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-401

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73714,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1917,09 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1917,09 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1917,09 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BioMaxima S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462360625

7.3.3)Ulica

ul. Vetterów 5

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-277

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1917,09 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5228,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5228,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5228,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRASO ZENON SOBIECKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5920202348

7.3.3)Ulica

Krąg 4A

7.3.4)Miejscowość

Starogard Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5228,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21205,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21205,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21205,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STERBIOS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181793908

7.3.3)Ulica

ul. Rakowiecka 36 lok. 319A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-532

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21205,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
600 542 zł
Próbka: 168 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 541 zł1 287 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 013 433 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 541 zł
Mediana
600 542 zł
Górny kwartyl
1 287 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii Z/s w Krośnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krosno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 168 989 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696500-0 (Odczynniki laboratoryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TH. GEYER POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.