Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 550 743 zł
Umowa zawarta
11 kwietnia 2024
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres dodatkowej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi w miejscowości Rogienice-Wypychy – II postępowanie.

Zamawiający Gmina Mały Płock (Mały Płock, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi w miejscowości Rogienice-Wypychy – II postępowanie”, wybierając ofertę wykonawcy BIK-PROJEKT Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 550 743 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Mały PłockMały Płock, Podlaskie (powiat Kolneński →)opublikowano 12 kwietnia 2024
Wartość umowy
1 550 743 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BIK-PROJEKT Sp. z o.o. (Łomża), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 550 743,36 zł (umowę zawarto 11 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mały Płock

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Mały Płock

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450669878

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Kochanowskiego 15

1.5.2.)Miejscowość

Mały Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

18-516

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

862791312

1.5.8.)Numer faksu

862791250

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugmplock@malyplock.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.malyplock.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminamalyplock.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi w miejscowości Rogienice-Wypychy – II postępowanie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8dd102eb-d23c-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00283088

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00029480/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Przebudowa drogi w miejscowości Rogienice-Wypychy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00216884

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OGPŚ.271.4.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi w miejscowości Rogienice-Wypychy w km. 0+000,00 – 773,40 o szerokości 5,0. Parametry planowanej inwestycji

- szerokość nawierzchni – 5,0 m., - szerokość zjazdu zwykłego – 4,0 m., - szerokość pobocza – 0,75 m. 2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia jest określony w dokumentacjach projektowych, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót oraz w projekcie umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1550743,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1550743,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1550743,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIK-PROJEKT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

200089637

7.3.3)Ulica

Meblowa 37

7.3.4)Miejscowość

Łomża

7.3.5)Kod pocztowy

18-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1550743,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
788 292 zł
Próbka: 192 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 802 zł1 597 243 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 268 442 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 802 zł
Mediana
788 292 zł
Górny kwartyl
1 597 243 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mały Płock prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mały Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 550 743 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BIK-PROJEKT Sp. z o.o. (Łomża). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.