Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
282 900 zł
Umowa zawarta
3 kwietnia 2024
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 282 900 zł – 289 335 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowy okres gwarancji ponad wymagane 36 miesięcy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wzmocnienie drogi powiatowej nr 1511W - ul. Nowowiejska w Milanówku

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wzmocnienie drogi powiatowej nr 1511W - ul. Nowowiejska w Milanówku”, wybierając ofertę wykonawcy Wytwórnia Mas Betonowych i Bitumicznych Waldemar Brudnowski. Wartość umowy: 282 900 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
282 900 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wytwórnia Mas Betonowych i Bitumicznych Waldemar Brudnowski (Pruszków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 282 900,00 zł (umowę zawarto 3 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 282 900,00 zł do 289 335,03 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 014976316

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

R. Traugutta 41

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-825

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.)Numer telefonu

227240570

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pzdgm.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzdgm.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pzdgm_grodzisk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Budowa i utrzymanie dróg

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wzmocnienie drogi powiatowej nr 1511W - ul. Nowowiejska w Milanówku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea411f67-daeb-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00280399

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00041842/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Wzmocnienie drogi powiatowej nr 1511W - ul. Nowowiejska w Milanówku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00232045

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DT.43.2.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie na wykonaniu wzmocnienia drogi powiatowej nr 1511W – ul. Nowowiejska w Milanówku, na odcinku o długości 420m.

1. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie wzmocnienia nawierzchni asfaltowej jezdni na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 719 do skrzyżowania z drogą gminną ul. Skośną/Łączną w Milanówku, o łącznej długości 310mb. Roboty obejmują: frezowanie istniejącej warstwy nawierzchni na średnią grubość 4-5cm, miejscową wymianę warstwy wiążącej dla ruchu KR3/4 o grubości 5 cm po zagęszczeniu, ułożenie siatki wzmacniającej z geokompozytu o wytrzymałości min. 80kN/m, przyklejonej kationową emulsją asfaltową szybkorozpadową zgodnie z zaleceniami dostawcy geosyntetyku oraz wymianę na całej szerokości warstwy ścieralnej wykonanej z mieszanki grysowo-mastyksowej SMA 11 PMB 45/80-55 dla ruchu KR3/4 o grubości 5 cm po zagęszczeniu, wraz z włączeniami w drogi boczne. W ramach realizowanych robót należy przeprowadzić regulację elementów urządzeń obcych. Należy wykonać oznakowanie poziome z mas chemoutwardzalnych w technologii grubowarstwowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

282900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

289335,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

282900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wytwórnia Mas Betonowych i Bitumicznych Waldemar Brudnowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5220150098

7.3.3)Ulica

Magazynowa

7.3.4)Miejscowość

Pruszków

7.3.5)Kod pocztowy

05-800

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

282900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 843 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
312 206 zł1 796 282 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 484 075 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
312 206 zł
Mediana
554 843 zł
Górny kwartyl
1 796 282 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 282 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wytwórnia Mas Betonowych i Bitumicznych Waldemar Brudnowski (Pruszków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.