Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
347 182 zł
Umowa zawarta
28 marca 2024
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Oferowany okres dodatkowej gwarancji za wykonany przedmiot umowy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Borkach-Kosach

Zamawiający Gmina Zbuczyn (Zbuczyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Borkach-Kosach”, wybierając ofertę wykonawcy Complexe Sportif Grazyna Kowalska. Wartość umowy: 347 182 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ZbuczynZbuczyn, Mazowieckieopublikowano 3 kwietnia 2024
Wartość umowy
347 182 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Complexe Sportif Grazyna Kowalska (Tłuszcz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 347 182,37 zł (umowę zawarto 28 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zbuczyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582670

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Pawła II 1

1.5.2.)Miejscowość

Zbuczyn

1.5.3.)Kod pocztowy

08-106

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@zbuczyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zbuczyn.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-21fea2b3-d24b-11ee-875e-a22221c84ba7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Borkach-Kosach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-21fea2b3-d24b-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00268577

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00073873/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.11 Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Borkach-Kosach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00217321

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IN.271.05.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

243418,74 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Borkach-Kosach”. Zamówienie dotyczy kontynuacji przerwanych robót związanych z budową boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 22,16 x 44,16m (z obrzeżami) w miejscu istniejącego boiska o nawierzchni trawiastej. Wybudowane boisko wielofunkcyjne przeznaczone będzie do gry m.in.: w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, tenisa ziemnego, opcjonalnie badmintona wraz z wyposażeniem tj.: bramki do piłki ręcznej, siatki na bramki, stojaki do koszykówki, słupki regulowane oraz siatkę do siatkówki, stojaki na rowery. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie następującego zakresu robót (pozostałego do wykonania w ramach przedmiotowej inwestycji): • ustawienie brakujących obrzeży betonowych w ławie betonowej w ilości 28 mb z uprzednią rozbiórką wykonanych warstw konstrukcyjnych płyty boiska w miejscu planowanej ławy pod obrzeża betonowe i ponownym ułożeniu warstw konstrukcyjnych wzdłuż zamontowanych obrzeży wraz z obsypką od strony zewnętrznej obrzeży gruntem, • uzupełnienie na całej powierzchni płyty boiska warstwy klinującej z miału kamiennego dolomitowego frakcji 0-4mm o śr. gr. 2 cm wraz z wyprofilowaniem warstwy, • wykonanie warstwy stabilizująco-podkładowej ET gr. 3,5 cm na całej powierzchni płyty boiska, • wykonanie nawierzchni poliuretanowej typu natryskowego gr. 1,3 cm na całej powierzchni płyty boiska, • dostawa i montaż wyposażenia. UWAGA! Zadanie dotyczy kontynuacji przerwanych robót. Na inwestycji wykonane zostały roboty w zakresie ustawienia większości obrzeży betonowych (brak 28 mb) oraz wykonania w całości warstwy odsączającej z piasku oraz warstw konstrukcyjnych z kruszywa frakcji 31,5-63mm i z frakcji 0-31,5mm, a także wykonana została częściowo (szacowane 50% zakresu) warstwa klinującą z miału kamiennego dolomitowego frakcji 0-4mm o śr. gr. 2 cm. Szczegółowy zakres robót do wykonania przedstawia Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót stanowiąca załącznik nr 7 oraz Dokumentacja projektowa – załącznik nr 8.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

347182,37 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

347182,37 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

347182,37 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Complexe Sportif Grazyna Kowalska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1250112373

7.3.3)Ulica

Kościuszki 4/3

7.3.4)Miejscowość

Tłuszcz

7.3.5)Kod pocztowy

05-240

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

347182,37 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212220-4Roboty budowlane związane z wielofu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
809 826 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 210 zł2 435 071 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 085 862 zł
Źródło próbki
CPV 45212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
349 210 zł
Mediana
809 826 zł
Górny kwartyl
2 435 071 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zbuczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zbuczyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 347 182 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212220-4 (Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Complexe Sportif Grazyna Kowalska (Tłuszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.