Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Enigma Group Sp. z o.o

Wartość umowy
354 795 zł
Umowa zawarta
21 marca 2024
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie nawierzchni asfaltowych w ciągu dróg gminnych, na terenie Miasta Bochnia.

Zamawiający Gmina Miasta Bochnia (Bochnia, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie nawierzchni asfaltowych w ciągu dróg gminnych, na terenie Miasta Bochnia”, wybierając ofertę wykonawcy Largo Frez-Bud Sp. z o.o. – Lider/ Pełnomocnik. Wartość umowy: 354 795 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasta BochniaBochnia, Małopolskie (powiat Bocheński →)opublikowano 21 marca 2024
Wartość umowy
354 795 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Largo Frez-Bud Sp. z o.o. – Lider/ Pełnomocnik (Bochnia), wspólnie z: Enigma Group Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 354 795,35 zł (umowę zawarto 21 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTA BOCHNIA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851661033

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kazimierza Wielkiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Bochnia

1.5.3.)Kod pocztowy

32-700

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

014 61-49-100

1.5.8.)Numer faksu

014 61-18-399

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@um.bochnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bochnia.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-48b318bb-c5a0-11ee-a84d-d63fc4d19e65

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie nawierzchni asfaltowych w ciągu dróg gminnych, na terenie Miasta Bochnia.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-48b318bb-c5a0-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00255119

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-03-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00054613/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Modernizacja nawierzchni bitumicznej na ul. Sienkiewicza - etap II (od posesji 38 do skrzyżowania z ul. Widok)

1.1.3 Modernizacja nawierzchni bitumicznej na ul. Karosek - etap II (od ul. Krętej do ronda)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00100853

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.4.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

324887,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zadanie pn

Wykonanie nawierzchni asfaltowych w ciągu dróg gminnych, na terenie Miasta Bochnia. 2. Zamówienie obejmuje: Wykonanie nawierzchni asfaltowych na terenie dróg gminnych Miasta Bochnia w zakresie ul. Sienkiewicza oraz ul. Karosek. a) Zadanie I – „Modernizacja nawierzchni bitumicznej na ul. Sienkiewicza – etap II (od posesji 38 do skrzyżowania z ul. Widok)” b) Zadanie II – „ Modernizacja nawierzchni bitumicznej na ul. Karosek – etap II (od ul. Krętej do ronda)” 3. W zakres prac wchodzi: wykonanie tymczasowej organizacji ruchu, roboty rozbiórkowe, roboty przygotowawcze i regulacyjne, roboty wykonawcze, niezbędne roboty odbiorowe. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: a) przedmiary robót, b) specyfikacje techniczne, c) załączniki graficzne d) uzgodnienia e) projektowane postanowienia umowy. 5. W celu prawidłowego sporządzenia oferty Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji w terenie.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

354795,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

354795,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

354795,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Largo Frez-Bud Sp. z o.o. – Lider/ Pełnomocnik

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Enigma Group Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

868-198-21-83

7.3.3)Ulica

ul. Chodenicka 39,

7.3.4)Miejscowość

Bochnia

7.3.5)Kod pocztowy

32-700

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

354795,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233223-8Wymiana nawierzchni drogowej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
635 266 zł
Próbka: 863 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 094 zł1 626 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 320 922 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 094 zł
Mediana
635 266 zł
Górny kwartyl
1 626 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Bochnia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bochnia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 354 795 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233223-8 (Wymiana nawierzchni drogowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Largo Frez-Bud Sp. z o.o. – Lider/ Pełnomocnik (Bochnia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.