Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: ASPEKT Sp. z o.o

Wartość umowy
1 489 822 zł
Umowa zawarta
28 lutego 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 212 381 zł – 1 489 822 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 23% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa - Ochrona fizyczna osób, mienia oraz monitoring obiektów Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Zamawiający Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa - Ochrona fizyczna osób, mienia oraz monitoring obiektów Teatru Muzycznego im.…”, wybierając ofertę wykonawcy TARGET Spółka Jawna Anna Łada Marcin Rokicki. Wartość umowy: 1 489 822 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 15 marca 2024
Wartość umowy
1 489 822 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: TARGET Spółka Jawna Anna Łada Marcin Rokicki (Warszawa), wspólnie z: ASPEKT Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 489 822,44 zł (umowę zawarto 28 lutego 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 212 380,50 zł do 1 489 822,44 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w Gdyni

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000283386

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Grunwaldzki 1

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-372

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@muzyczny.org

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.muzyczny.org/pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tmgdynia.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa - Ochrona fizyczna osób, mienia oraz monitoring obiektów
Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b6a28488-8d53-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00247545

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-03-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00091356/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Ochrona fizyczna osób, mienia oraz monitoring obiektów Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00516994

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

6/PN/TE/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony fizycznej osób, mienia oraz monitoring obiektów Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni przy Placu Grunwaldzkim 1
2. Usługa obejmuje ochronę obiektów Teatru Muzycznego w Gdyni przed kradzieżą i niszczeniem mienia, poprzez zabezpieczenie ich przez pracowników ochrony, jednolicie umundurowanych i noszących plakietki identyfikacyjne z nazwą firmy oraz danymi personalnymi pracownika, wyposażonymi w środki przymusu bezpośredniego oraz środki łączności.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1212380,5 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1489822,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1489822,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
TARGET Spółka Jawna Anna Łada Marcin Rokicki

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ASPEKT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252497942

7.3.3)Ulica

Gwiaździsta 15a lok. 400

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-651

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Działania grup interwencyjnych

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1489822,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
588 079 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 495 482 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 203 931 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
588 079 zł
Górny kwartyl
1 495 482 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 489 822 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TARGET Spółka Jawna Anna Łada Marcin Rokicki (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.