Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
93 480 zł
Umowa zawarta
12 marca 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 93 480 zł – 118 080 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy partii do 100 ton15%Termin dostawy partii powyżej 100 ton15%Termin płatności faktur10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa kruszywa dla Gminy Kętrzyn

Zamawiający Gmina Kętrzyn (Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa kruszywa dla Gminy Kętrzyn”, wybierając ofertę wykonawcy TRANS - SPRZĘT Usługi Sprzętowo - Transportowe Leszek Jeziorek. Wartość umowy: 93 480 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina KętrzynKętrzyn, Warmińsko-Mazurskie (powiat Kętrzyński →)opublikowano 14 marca 2024
Wartość umowy
93 480 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRANS - SPRZĘT Usługi Sprzętowo - Transportowe Leszek Jeziorek (Reszel), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 93 480,00 zł (umowę zawarto 12 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 93 480,00 zł do 118 080,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail