Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
125 290 zł
Umowa zawarta
27 lutego 2024
Okres realizacji
od 27 lutego 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa żywności dla JW 4101 w Lublińcu

Zamawiający Jednostka Wojskowa Nr 4101 (Lubliniec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa żywności dla JW 4101 w Lublińcu”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU SAUERKRAUT sp. z o.o. Wartość umowy: 125 290 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 4101Lubliniec, Śląskie (powiat Lubliniecki →)opublikowano 13 marca 2024
Wartość umowy
125 290 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

16 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPHU SAUERKRAUT sp. z o.o. (Kalisz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 125 290,00 zł (umowę zawarto 27 lutego 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 27 lutego 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail